Zprávy v 16

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 209  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tento pořad nelze v současné době přehrát.

Další zprávy na portálu ČT24

 • Ústecký kraj zavádí IDS, Teplice se vstupem váhají
  Ústecký kraj zavádí IDS, Teplice se vstupem váhají

  16.4.2014 18:18

  Teplice – Ústecký kraj zavádí integrovaný dopravní systém, do kterého se něka od příštího roku zapojí místní doprava ve všech městech. Kraj slibuje, že se tak zjednoduší a také zlevní cestování. Například Teplice se ale rozhodly, že zapojení do systému nejméně o rok odloží. Součástí systému jsou i noví, vysoutěžení autobusoví dopravci, kteří podle radnice nabídli své služby příliš lacino. Navíc městu hrozí, že se mu rozpadne MHD – městské autobusy by po soutěži mohl provozovat jiný dopravce než trolejbusy.

 • Školy z domu v Divadelní ulici definitivně vycouvaly
  Školy z domu v Divadelní ulici definitivně vycouvaly

  16.4.2014 17:48

  Praha – Posluchačům Univerzity Karlovy a Akademie múzických umění (AMU) nakonec dům v Divadelní ulici, který loni poničil výbuch plynu, prostor k vzdělávání neposkytne. Nový majitel univerzitám nabídl padesátiletý pronájem, kterým původně svůj zájem podmiňovaly, rektoři ale na společném jednání obou stran nakonec projekt pohřbili. Podle rektora AMU Jana Hančila komerční pronájem z veřejných peněz není možný.

 • Vměšování Moskvy? Kyjev předloží v Ženevě důkazy
  Vměšování Moskvy? Kyjev předloží v Ženevě důkazy

  16.4.2014 17:40

  Ženeva – Ukrajinská krize nepolevuje. Řešit ji mají zítra zástupci USA, Unie, Ukrajiny a Ruska. Sejdou se v Ženevě. Kyjev už dal na srozuměnou, že bude žádat, aby Rusko přestalo podporovat ozbrojence na východě země. Předloží navíc důkazy, že Moskva zasahuje do dění v zemi. Ukrajina bude také chtít zpět Krym. Podle prozatímního ukrajinského premiéra Arsenije Jaceňuka vyváží Rusko na Ukrajinu terorismus.

 • Věděl John Smith něco, co neměl?
  Věděl John Smith něco, co neměl?

  16.4.2014 17:32

  Oslo – Nový život daleko od České republiky chce začít 36letý Michal z Havířova alias John Smith. Čech trpící ztrátou paměti, který byl nalezen v prosinci v norském hlavním městě, má strach z nevyjasněných věcí z minulosti, hlavně pokud jde o jeho podíl na vyšetřování hospodářské kriminality v České republice. Tuzemská policie ovšem odmítá, že by pro ni muž pracoval.

 • ČT: Policie vyšetřuje starostu Rojetína
  ČT: Policie vyšetřuje starostu Rojetína

  16.4.2014 17:29

  Brno – Starostu Rojetína na Brněnsku a zároveň zaměstnance Krajského úřadu Jihomoravského kraje Pavla Hubálka (nez. za KDU-ČSL) vyšetřuje policie. Podle jihomoravské policejní mluvčí Petry Vedrové vyšetřování nesouvisí s jeho prací na krajském úřadě. Podle informací ČT by se vyšetřování mohlo týkat manipulací s obecními pozemky.

Stopáž: 28 minut – Rok výroby: 2012 – P
Žánr: Zpravodajství
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Související pořady