Další zprávy na portálu ČT sport

• Házenkářky Slavie udolaly Zlín a jsou v interlize druhé
    Házenkářky Slavie udolaly Zlín a jsou v interlize druhé

19.10.2014 21:01

Praha - Házenkářky pražské Slavie zvítězily ve čtvrtém kole interligy nad Zlínem 31:25 a v tabulce jsou před nimi pouze neporažené Michalovce. Po vyrovnané první půli rozhodl nástup do druhého poločasu, v němž si úřadující české vicemistryně vybudovaly čtyřbrankový náskok.

• Zubří zdolalo Frýdek-Místek a v tabulce se vyšvihlo na první pozici
    Zubří zdolalo Frýdek-Místek a v tabulce se vyšvihlo na první pozici

19.10.2014 14:42

Praha - Házenkářům Zubří se povedlo vyhrát i šestý ze sedmi dosavadních extraligových zápasů. Díky vítězství v severomoravském derby nad Frýdkem-Místkem 31:27 se Zubří posunulo na první pozici před Plzeň, která má sice lepší skóre, ale vzájemný duel Západočeši nezvládli. V utkání s Frýdkem-Místkem Zubří pomohla i forma Jana Zahradníčka, který v zápase nasázel šest branek.

• Házenkáři Litovle v Lovosicích poprvé v sezoně vyhráli
    Házenkáři Litovle v Lovosicích poprvé v sezoně vyhráli

18.10.2014 19:45

Praha – Házenkáři Litovle vybojovali v 7. kole extraligy premiérové vítězství v sezoně. Po dramatické koncovce vyhráli na hřišti Lovosic těsně 24:23, i když v poločase měli čtyřbrankový náskok 17:13. Pěti góly přispěl k prvnímu plnému bodovému zisku nováčka extraligy bývalý reprezentant David Juříček, jenž se před sezonou vrátil k aktivní kariéře.

• Trenéři házenkářů povolali na start dva nováčky
    Trenéři házenkářů povolali na start dva nováčky

16.10.2014 23:19

Praha - Noví trenéři házenkářské reprezentace Jan Filip a Daniel Kubeš povolali na úvodní zápasy kvalifikace o postup na mistrovství Evropy ve Francii a doma s Makedonií dva nováčky, Stanislava Kašpárka a Dieudonneho Mubenzema. V první nominaci nové dvojice koučů je 19 hráčů a chybí zraněný kapitán Filip Jícha.

• Plzeňští házenkáři se po výhře v Hranicích dostali do čela extraligy
    Plzeňští házenkáři se po výhře v Hranicích dostali do čela extraligy

15.10.2014 21:33

Hranice (Přerovsko) - Házenkáři Plzně opět vedou tabulku extraligy, do čela je vyneslo vítězství 23:16 v předehrávce sedmého kola v Hranicích. Obhájci mistrovského titulu vyhráli počtvrté za sebou, pěti góly k tomu přispěl Milan Škvařil.