Další zprávy na portálu ČT sport

• Kubeš: Zápas s Francií ukázal naše hranice. Víme, na čem pracovat
    Kubeš: Zápas s Francií ukázal naše hranice. Víme, na čem pracovat

31.10.2014 10:58

Chambéry - Jeden z dvojice nových trenérů házenkářské reprezentace Daniel Kubeš bere vysokou porážku 25:41 v úvodním utkání kvalifikace o postup na mistrovství Evropy na půdě obhájců titulu Francouzů za obrovskou zkušenost do budoucna. Omlazený a zraněními zdecimovaný tým bez kapitána Filipa Jíchy podle něj proti úřadujícím olympijským vítězům předvedl dobré i špatné momenty a měl možnost vidět, kde jsou jeho hranice.

• Čeští házenkáři na úvod prohráli ve Francii 25:41
    Čeští házenkáři na úvod prohráli ve Francii 25:41

30.10.2014 23:15

Chambéry (Francie) - Čeští házenkáři v úvodním utkání kvalifikace o postup na mistrovství Evropy prohráli v oslabené sestavě ve Francii 25:41. Reprezentanti v premiéře pod novými trenéry Janem Filipem a Danielem Kubešem drželi v Chambéry s obhájci titulu a úřadujícími olympijskými vítězi krok necelých dvacet minut, pak si favorit vypracoval osmigólový poločasový náskok, který po pauze zdvojnásobil.

• Nejtěžší možný test. Házenkáři otevřou kvalifikaci ve Francii
    Nejtěžší možný test. Házenkáři otevřou kvalifikaci ve Francii

29.10.2014 19:37

Chambéry (Francie) – Nejsilnějšího možného soupeře proti sobě mají čeští házenkáři na startu kvalifikace na mistrovství Evropy. Oslabený tým, kterému chybí kromě Filipa Jíchy i další osmička hráčů, nastoupí v úvodním duelu skupiny proti Francii.

• Bez Jíchy a dalších. Házenkářům chybí na startu kvalifikace ME hned osm hráčů
    Bez Jíchy a dalších. Házenkářům chybí na startu kvalifikace ME hned osm hráčů

28.10.2014 16:14

Praha – S početnou marodkou se před startem kvalifikace mistrovství Evropy musí potýkat trenéři české házenkářské reprezentace Daniel Kubeš a Jan Filip. Do úvodního střetnutí na půdě obhájců titulu a olympijských vítězů Francouzů nemohou počítat hned s osmi hráči včetně kapitána Filipa Jíchy.

• Házenkáři Zubří i nadále válí, Plzeň je o skóre druhá
    Házenkáři Zubří i nadále válí, Plzeň je o skóre druhá

26.10.2014 13:30

Praha – Pouze sedm gólů dělí v házenkářské extralize prvního s druhým. V čele se po 8. kole drží Zubří, které deklasovalo Přerov 43:26. Stejnou bilanci sedmi výher a jedné prohry má také druhá Plzeň, která ve šlágru porazila Duklu Praha 30:22. Na třetí příčku se před reprezentační přestávkou posunula Karviná, která zdolala KP Brno 31:28.