Další zprávy na portálu ČT sport

• Jičínští házenkáři zvládli koncovku a porazili silnou Duklu
    Jičínští házenkáři zvládli koncovku a porazili silnou Duklu

1.3.2015 14:08

Jičín - Házenkáři Jičína porazili na domácí palubovce Duklu 24:23. Domácí po většinu zápasu vedli, avšak v druhé půli na chvíli vedení ztratili. Až v závěrečných minutách dvěma brankami zápas dotáhli do vítězného konce. Pro Jičín jsou získané body důležité v boji o postup mezi osmičku pro play-off.

• Brno si odvezlo ze Zubří po dramatu jeden bod
    Brno si odvezlo ze Zubří po dramatu jeden bod

28.2.2015 22:38

Praha - Vypjatý závěr přineslo utkání 20. kola extraligy házenkářů mezi Zubřím a Brnem. V předposlední minutě se domácí díky trefě Adama Rečka dostali poprvé v zápase do vedení, Tomáš Veřmiřovský však v poslední sekundě vyrovnal. Rozhodčí nejprve jeho gól neuznali, neboť údajně padl až po vypršení hrací doby, avšak po protestech a dlouhém jednání u stolku časoměřičů nakonec přece jen posunuli výsledek na konečných 36:36.

• Most si vyšlápl na vedoucí Michalovce
    Most si vyšlápl na vedoucí Michalovce

28.2.2015 21:47

Praha Házenkářky Mostu připravily v interlize první porážku vedoucím Michalovcům. České mistryně zvítězily v domácím prostředí jednoznačně 27:19 a snížily svou ztrátu na dva body, přičemž mají ještě zápas k dobru.

• Finále poháru házenkářů bude bez favorizované Plzně
    Finále poháru házenkářů bude bez favorizované Plzně

25.2.2015 20:06

Praha - Plzeňští házenkáři se neprobojovali do finále Českého poháru, extraligový lídr v semifinále prohrál 25:27 v Lovosicích. Ty se o trofej utkají s Hranicemi, které nečekaně zvítězily v Zubří 30:29.

• Překvapení se nekonalo. Házenkáři Dukly prohráli s Bragou i doma
    Překvapení se nekonalo. Házenkáři Dukly prohráli s Bragou i doma

22.2.2015 18:52

Praha – Cesta házenkářů Dukly Praha Vyzývacím pohárem skončila v osmifinále. Pražané po úvodní prohře o patnáct gólů v Portugalsku nestačili na tým ABC Braga ani v domácí odvetě a podlehli mu 30:32.