Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji

Další zprávy na portálu ČT sport

• Ani Rangers, ani nikdo další v NHL. Kaberle posílí Kladno
    Ani Rangers, ani nikdo další v NHL. Kaberle posílí Kladno

22.11.2014 17:30

Kladno – Po neúspěšné snaze vydobýt si v zámoří angažmá se Tomáš Kaberle vrací zpátky do Kladna. Bývalý mistr světa a vítěz Stanleyova poháru z roku 2011 by měl s mužstvem Rytířů poprvé trénovat ve středu 26. listopadu. Řekl to Jaromír Jágr starší.

• Devils vyhráli v Edmontonu, brankář Schneider překonal Brodeura
    Devils vyhráli v Edmontonu, brankář Schneider překonal Brodeura

22.11.2014 09:40

New York - Hokejisté New Jersey zvítězili v pátečním utkání NHL na ledě Edmontonu 2:0 a připsali si třetí výhru z posledních pěti zápasů. Zato Oilers už podruhé v sezoně prohráli páté utkání za sebou. Oba góly vstřelili Devils ve druhé třetině. Pokaždé byl na ledě český obránce Marek Židlický, do statistik se ale nezapsal, stejně jako jeho krajané Patrik Eliáš, Martin Havlát a Jaromír Jágr. Ten nebodoval už ve čtyřech zápasech, což je jeho nejdelší série v sezoně.

• Olesz ozdobil návrat na led asistencí, přímočarost mu sedí
    Olesz ozdobil návrat na led asistencí, přímočarost mu sedí

22.11.2014 06:20

Ostrava - Asistencí na první gól ozdobil hokejový útočník Rostislav Olesz návrat do vítkovické sestavy. Kvůli nataženým postranním vazům v koleni absentoval pět týdnů a zmeškal jedenáct kol, ve svém druhém pobytu na ledě rozjel akci, která v přesilovce pět na tři vedla k prvnímu gólu Tomáše Svobody.

• Zápas plný zvratů, Litvínov musel v Olomouci dvakrát otáčet
    Zápas plný zvratů, Litvínov musel v Olomouci dvakrát otáčet

21.11.2014 22:27

Olomouc – Zvláštní a napínavý zápas naservírovali fanouškům v Olomouci domácí hokejisté s Litvínovem. Hanáci šli sice rychle do vedení, ale Severočeši v první třetině otočili. Poté však dávali branky notnou dobu pouze olomoučtí hráči, aby v průběhu třetí třetiny převážili zápas na svou stranu Litvínovští, kteří se v nervózním závěru ubránili a vyhráli 5:4.

• Sparta se vzpamatovala a přesvědčivě vyhrála v Liberci
    Sparta se vzpamatovala a přesvědčivě vyhrála v Liberci

21.11.2014 21:54

Liberec – Hokejisté pražské Sparty vyhráli ve 22. kole extraligy v Liberci 6:3 a poprvé po pěti zápasech naplno bodovali. Na teprve druhém vítězství Pražanů z posledních pěti zápasů se podílel dvěma góly Lukáš Cingel, tři body za gól a dvě asistence si připsal Jaroslav Hlinka.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2012 – L
Žánr: Sport