Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji

Další zprávy na portálu ČT sport

• Pardubicím pomohl dvěma brankami Radil, Olomouc si odváží porážku
    Pardubicím pomohl dvěma brankami Radil, Olomouc si odváží porážku

21.9.2014 20:07

Pardubice - Potážku 1:3 si odváží z pardubického ledu hokejisté Olomouce. Jejich bodové naděje ničil především Lukáš Radil, který nejprve v 57. minutě vstřelil vítěznou branku a posléze ještě výsledek 3:1 při power play potvrdil.

• ŽIVĚ: Sparta drtí Slavii a vede vysoko 5:2
    ŽIVĚ: Sparta drtí Slavii a vede vysoko 5:2

21.9.2014 19:36

Praha  Domácí Slavia se sice ujala v 2. minutě vedení díky trefě Stránského, avšak Sparta brzy nato z přesilovky po trefě Klimka srovnala na 1:1 a o tři minuty později skóre otočil Přibyl. Navíc v 11. minutě proměnil druhou přesilovku Sparty v zápase Polášek a v závěru třetiny hru pěti proti třem využil Hlinka. Ani druhá třetina neprobíhala pro domácí ideálně, dokonce znovu inkasovali, avšak v závěru alespoň korigovali na 2:5. Přímý přenos utkání sledujte na ČT sport a našem webu, komentují Ondřej Zamazal a David Pospíšil.

• Zlín je stále bez bodu, naprázdno vyšel i s Vítkovicemi
    Zlín je stále bez bodu, naprázdno vyšel i s Vítkovicemi

21.9.2014 19:30

Ostrava - Mistrovský Zlín nezabral v nové sezoně ani na čtvrtý pokus a po prohře 2:3 ve Vítkovicích je stále bez jediného bodu. O další porážce zlínských hokejistů v Ostravě navíc rozhodl jejich vlastní odchovanec Petr Šenkeřík. Domácí naopak svůj výborný start do sezony potvrdili čtvrtou výhrou v řadě.

• Vary po Spartě skolily i Hradec: vyhrály 2:1
    Vary po Spartě skolily i Hradec: vyhrály 2:1

21.9.2014 18:47

Karlovy Vary - Hokejisté Karlových Varů porazili v 5. kole Hradec Králové 2:1 a po předchozích třech zápasech bez zisku podruhé za sebou naplno bodovali. Energie navázala na předchozí výhru nad Spartou díky trefám Václava Tomečka a Romana Pšurného, za Mountfield jen snížil v 54. minutě Jaroslav Kudrna.

• Hollweg dostal za faul na Vlasáka stop na 10 zápasů
    Hollweg dostal za faul na Vlasáka stop na 10 zápasů

20.9.2014 22:50

Praha  Útočník Ryan Hollweg z Plzně dostal desetizápasový distanc za zákrok na Tomáše Vlasáka v pátečním extraligovém utkání na ledě Slavie. Disciplinární komise se faulem amerického hokejisty zabývala ve zkráceném řízení, trest platí do 21. října včetně.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2012 – L
Žánr: Sport