Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji

Další zprávy na portálu ČT sport

• Liberec ztratil po prohře ve Varech šanci na předkolo
    Liberec ztratil po prohře ve Varech šanci na předkolo

27.2.2015 23:32

Praha - Předposlední kolo základní části hokejové extraligy dalo odpověď na to, které týmy si zahrají vyřazovací část. Jistotu mají už i Mladá Boleslav a Vítkovice, které se určitě objeví v předkole společně s Pardubicemi. Za branami vyvolené desítky zůstal Liberec, který neunesl tíhu osudu a prohrál v Karlových Varech vysoko 2:5. Blízko k přímému postupu do čtvrtfinále je Zlín, jež dobyl led vedoucího Třince a na sedmou Plzeň má tři body k dobru. Oceláře tak zároveň připravil o možnost překonat bodový rekord Pardubic v základní části.

• Liberec prohrál v Karlových Varech a čeká ho jen play out
    Liberec prohrál v Karlových Varech a čeká ho jen play out

27.2.2015 21:49

Karlovy Vary - Liberec po porážce 2:5 s Karlovými Vary definitivně ztratil šanci na postup do play-off. Bílí Tygři nyní ztrácí na devátou Mladou Boleslav i desáté Vítkovice s jedním zápasem do konce nepřekonatelných šest bodů. Dvanáctá Energie se v boji o únik baráži vzdálila předposlední Olomouci na rozdíl devíti bodů.

• Hradec porazil Olomouc 6:4 a hledí vstříc čtvrtfinále
    Hradec porazil Olomouc 6:4 a hledí vstříc čtvrtfinále

27.2.2015 21:45

Hradec Králové - Hráči Hradce Králové porazili na vlastním ledě Olomouc 6:4 a s jistotou pátého místa dále už jen čekají, zda vyřazovací část začnou na ledě Sparty, nebo Komety Brno. Naopak Omlouc prohrála popatnácté za sebou a v boji o únik baráži ztrácejí na dvanácté Karlovy Vary už devět bodů.

• Plzeň udolala v prodloužení Pardubice a živí naději na přímý postup
    Plzeň udolala v prodloužení Pardubice a živí naději na přímý postup

27.2.2015 21:41

Plzeň - Hokejisté Plzně porazili v 51. kole Pardubice 2:1 po prodloužení a stále živí naději na přímý postup do čtvrtfinále z šestého místa. Naopak Východočeši prohráli posedmé za sebou a budou hrát jen předkolo play-off. Domácí byli většinu utkání aktivnější, ale naráželi na výborně chytajícího pardubického gólmana Roberta Kristana. Slovince překonal dvakrát pouze Mario Bližňák, který zajistil v prodloužení domácím bonusový bod.

• Litvínov se přetahoval se Spartou a nakonec zvítězil 5:3
    Litvínov se přetahoval se Spartou a nakonec zvítězil 5:3

27.2.2015 21:35

Litvínov - Litvínov porazil v utkání plném zvratů Spartu 5:3. Vedl přitom po první třetině už 2:0, ve druhé části ale Pražané kontrovali třemi góly, nicméně stejnou porci si na závěrečnou třetinu schovali i Severočeši. Litvínov si tak v sezoně připsal třetí triumf nad Spartou.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2012 – L
Žánr: Sport