Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji

Další zprávy na portálu ČT sport

• Čeští mladíci si vyšlápli na Rusko a po osmi letech jsou v semifinále
    Čeští mladíci si vyšlápli na Rusko a po osmi letech jsou v semifinále

24.4.2014 20:20

Lappeenranta/Imatra (Finsko) – Blýská se na lepší časy českého mládežnického hokeje? Hokejisté do 18 let dokázali udolat ve čtvrtfinále mistrovství světa Rusko 3:2 v prodloužení a po dlouhých osmi letech si zahrají v semifinále. Dramatický duel, v němž na začátku nastavení neproměnil trestné střílení Jevgenij Svečnikov, rozhodl v 66. minutě svým druhým gólem v zápase útočník Jakub Vrána. Semifinálovým soupeřem bude v sobotu obhájce titulu Kanada, která zdolala Švýcarsko 3:2 gólem půl minuty před koncem.

• Fraška s trpkou pachutí – Beroun se rozloučil s první ligou
    Fraška s trpkou pachutí – Beroun se rozloučil s první ligou

24.4.2014 19:58

Beroun – Berounští "Medvědi" po 21 letech opouštějí první ligu. Poslední zápas sezony odehrálo mužstvo, kterým prošlo i mnoho extraligových hráčů, v baráži a Sokolovu podlehlo 3:5. Rozlučka připomínala frašku. Hlediště poloprázdné, na střídačce jen torzo týmu, který v úvodu sezony vyhrál osm zápasů v řadě a vévodil tabulce druhé nejvyšší české soutěže. K tomu v brance obránce Lukáš Kužel, Středočeši totiž sezonu dohráli bez gólmana.

• Citelné oslabení pro Zlín: Veselý dostal dvouzápasový distanc
    Citelné oslabení pro Zlín: Veselý dostal dvouzápasový distanc

24.4.2014 15:16

Praha - Hokejový útočník Zlína Ondřej Veselý dostal od disciplinární komise dvouzápasový trest za faul ze čtvrtého finále extraligy s Kometou Brno. Nejlepší střelec Beranů v play-off ve třetí třetině úterního duelu krosčekoval zezadu na mantinel brněnského obránce Michala Kempného. V utkání obdržel za zákrok dvouminutový trest a také osobní na deset minut.

• Velký večer "Modrokabátníků": Výhra s obratem proti Tučňákům
    Velký večer

24.4.2014 09:38

New York - Hokejisté Columbusu poprvé v klubové historii zvítězili doma v play-off, když porazili Pittsburgh 4:3 v prodloužení a srovnali stav série na 2:2. Po čtyřech utkáních je nerozhodná i série mezi Anaheimem a Dallasem, který ve středu vyhrál na svém ledě 4:2.

• Palát byl dle očekávání nominován na Calder Trophy
    Palát byl dle očekávání nominován na Calder Trophy

23.4.2014 19:26

New York - Hokejový útočník Ondřej Palát z Tampy Bay se dostal do nominace na zisk Calderovy trofeje pro nejlepšího nováčka NHL, kterou může dostat jako první Čech v historii. Spolu s třiadvacetiletým nejproduktivnějším hráčem Lightning se mezi trojici kandidátů dostal také jeho spoluhráč Tyler Johnson a další útočník Nathan MacKinnon z Colorada. Vítěz, o kterém rozhodne Asociace profesionálních hokejových novinářů, bude oceněn při slavnostním vyhlášení 24. června v Las Vegas.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2012 – L
Žánr: Sport