Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji

Další zprávy na portálu ČT sport

• Chomutov podlehl doma Mostu a Třebíč se vrátila do čela
    Chomutov podlehl doma Mostu a Třebíč se vrátila do čela

22.10.2014 23:38

Praha - Hokejisté Chomutova vydrželi v čele 1. ligy pouhých devět dní. O vedení v soutěži je připravila domácí porážka s Mostem, která nahrála Třebíči. Ta se vrátila na nejvyšší příčku po přesvědčivém vítězství nad Prostějovem.

• Honejsek se vrací do extraligy, posílí Kometu Brno
    Honejsek se vrací do extraligy, posílí Kometu Brno

22.10.2014 19:49

Brno - Hokejový útočník Antonín Honejsek se po předčasném konci angažmá ve finském klubu Blues Espoo vrací do extraligy. Třiadvacetiletý hráč ale nezamíří do Zlína, kterému v minulé sezoně pomohl k zisku mistrovského titulu, ale posílí Kometu Brno. Člen širšího reprezentačního kádru tak bude hájit barvy poraženého finalisty play-off.

• Univerzitní hokejový duel sledovalo vyprodané Rondo
    Univerzitní hokejový duel sledovalo vyprodané Rondo

22.10.2014 14:39

Brno – Divácká popularita univerzitního sportu v zámoří je dostatečně známá - zaplněné haly nebývají ničím zvláštním. U nás ovšem ano, včera se povedlo vyprodat brněnské Rondo dvěma hokejovým výběrům vysokoškoláků. V historii šestý duel Masarykovy univerzity a Vysokého učení technického sledovalo více než sedm tisíc fanoušků. Masarykova univerzita se nakonec vyrovnala s mankem, které téměř po celý duel měla, a v nájezdech byla úspěšnější.

• Jágr se trefil poprvé v sezoně, New Jersey ale prohrálo
    Jágr se trefil poprvé v sezoně, New Jersey ale prohrálo

22.10.2014 08:55

New York - Hned sedm českých hokejistů se trefilo v úterním programu NHL, mezi nimi se na listinu střelců v letošní sezoně konečně zapsal i Jaromír Jágr. Jeho New Jersey však podlehlo doma New Yorku Rangers 3:4 v prodloužení.

• Pletka dvěma góly zařídil výhru Plzně v Liberci 2:1
    Pletka dvěma góly zařídil výhru Plzně v Liberci 2:1

21.10.2014 21:30

Liberec – Hokejisté Liberce prohráli v dohrávce 10. kola extraligy při domácí premiéře nového trenéra Rostislava Čady s Plzní 1:2 a nástupce Pavla Hynka si po úvodních dvou výhrách připsal druhou porážku za sebou. Vítězství Indiánů zařídil dvěma góly v přesilovkách Václav Pletka, za Bílé Tygry jen snížil v 56. minutě Tomáš Urban.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2012 – L
Žánr: Sport