Další zprávy na portálu ČT sport

• Zlín se zbavil Balaštíka, nedávný kapitán dostal vyhazov
    Zlín se zbavil Balaštíka, nedávný kapitán dostal vyhazov

31.10.2014 23:09

Zlín - Zkušený útočník Jaroslav Balaštík skončil podle serveru iSport.cz v týmu hokejistů Zlína, který je s pětibodovou ztrátou poslední v extraligové tabulce. Hráčův odchod potvrdil i jeho zástupce Aleš Volek. Pro zlínské vedení to je další krok, kterým chce vyvést obhájce mistrovského titulu z krize.

• Pardubice v derby neměly problém s Hradcem, Litvínov zůstává druhý
    Pardubice v derby neměly problém s Hradcem, Litvínov zůstává druhý

31.10.2014 22:48

Praha - Východočeské derby mezi Pardubicemi a Hradcem Králové nakonec skončilo pohodlnou výhrou domácích perníkářů. Těm pomohly kromě defenzivních chyb hostí i čtyři asistence Petra Sýkory. Pardubice sice stáhly o bod náskok třetí Sparty, která si s Karlovými Vary poradila až v prodloužení, jejich odstup na Litvínov však zůstává stejný. Severočeši totiž porazili Mladou Boleslav a zůstávají o bod za prvním Třincem.

• Liberec udolal Zlín, který se stále nemůže zvednout ze dna
    Liberec udolal Zlín, který se stále nemůže zvednout ze dna

31.10.2014 22:07

Liberec - Mistrovský Zlín počtvrté v řadě nedokázal zvítězit a na předposlední Vítkovice nadále ztrácí pět bodů. Liberec se dostal do vedení již po devíti vteřinách, když se trefil Branko Radivojevič, a po třech minutách se fanoušci Severočechů mohli radovat již podruhé. Zlín se sice zanedlouho dostal na dostřel jediné branky, poté však zkušený slovenský útočník znovu vrátil Bílým Tygrům dvougólový náskok. Na výhře Liberce nic nezměnil ani Holíkův zásah ve třetí třetině.

• Slavia si připsala druhou výhru v řadě, Plzeň zdolala 3:1
    Slavia si připsala druhou výhru v řadě, Plzeň zdolala 3:1

31.10.2014 22:05

Praha - Slavia svým soupeřům podlehla šestkrát v řadě, stačil však velký obrat proti Litvínovu, kdy sešívaní prohrávali 0:3, ale nakonec vyhráli 6:3, a Pražané najíždějí na vítěznou vlnu. Slavia si v Plzni po čtyřech porážkách konečně připsala tři body, když domácí Západočechy porazila 3:1. Vítězný zásah si navíc připsala v oslabení dílem Michala Poletína. Indiáni prohráli pošesté v posledních osmi utkáních.

• Olomouc dvakrát vedla, nakonec ale s Kometou kapitulovala
    Olomouc dvakrát vedla, nakonec ale s Kometou kapitulovala

31.10.2014 22:00

Olomouc - Teprve druhé extraligové střetnutí dvou moravských soupeřů znovu opanovala brněnská Kometa. Domácí Olomouc si sice v utkání dvakrát vypracovala náskok, jenže díky dvěma zásahům Tona a Němce se nakonec radovali finalisté uplynulého ročníku.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport