Další zprávy na portálu ČT sport

• Litvínov spadl z čela, porazil ho Liberec
    Litvínov spadl z čela, porazil ho Liberec

25.11.2014 21:58

Liberec - Hokejisté Liberce porazili ve 24. kole Litvínov 4:3 po samostatných nájezdech a připravili jej o vedení v tabulce. Bílí Tygři prohrávali 0:2 a 2:3, přesto si nakonec připsali dva body. Nájezdy rozhodl Branko Radivojevič.

• Sparta otočila s Vítkovicemi, Zlín se odpoutal ode dna
    Sparta otočila s Vítkovicemi, Zlín se odpoutal ode dna

25.11.2014 21:32

Praha - Ve 24. kole se dařilo hokejistům Sparty, kteří otočili vývoj utkání s Vítkovicemi a nakonec zvítězili na nájezdy 3:2. Úspěšný byl i Zlín, který porazil Hradec Králové 4:2 a už není posledním týmem extraligy. Vyhrála i Plzeň či Mladá Boleslav.

• Olomouc podlehla Plzni těsně 3:4 v prodloužení
    Olomouc podlehla Plzni těsně 3:4 v prodloužení

25.11.2014 21:29

Olomouc - Hráči Olomouce podlehli Plzni 3:4 v prodloužení. Nováček sice prohrával ještě před polovinou zápasu 0:2, skóre pak ale otočil na 3:2, avšak soupeř srovnal krok v čase tři minuty před sirénou. Po 54 vteřinách z prodloužení pak o třetím úspěchu svého celku v řadě rozhodl mladý obránce Michal Moravčík.

• Boleslav zaskočila Kometu a vyhrála venku 3:2
    Boleslav zaskočila Kometu a vyhrála venku 3:2

25.11.2014 21:18

Brno – Série pěti výher v řadě skončila - Kometa Brno na svém ledě nestačila na hostující Mladou Boleslav, která si odváží vítězství 3:2. Kometu zničily paradoxně vlastní přesilovky, v nichž dvakrát inkasovala a stav už dotáhnout nestihla v závěrečných, poněkud vypjatých momentech utkání.

• Třinec i díky Klepišovi přejel Slavii a je první
    Třinec i díky Klepišovi přejel Slavii a je první

25.11.2014 20:53

Praha – Od samého začátku bylo jasné, kdo bude na ledě pánem. Třinečtí se na Slavii rychle dostali do dvougólového vedení a svůj náskok postupně navyšovali. Oceláři nakonec z Prahy vezou vítězství 6:2, počtvrté za sebou venku naplno bodovali a dostali se na první místo tabulky před Litvínov.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport