Další zprávy na portálu ČT sport

• Kometě pomohl k výhře gól brankáře, Třinec i přes prohru stále vede
    Kometě pomohl k výhře gól brankáře, Třinec i přes prohru stále vede

24.10.2014 22:18

Praha – Ani prohra po prodloužení v Olomouci nepřipravila hokejisty Třince o vedoucí pozici v extralize. Náskok Ocelářů v čele se však zmenšil, jelikož jak druhý Litvínov, tak nově i třetí Sparta bodovaly naplno. Dařilo se také Kometě Brno, která zdolala v repríze posledního finále Zlín. Mezi střelce brněnského týmu se zapsal i gólman Marek Čiliak, jemuž byla připsaná vlastní branka Romana Vlacha při zlínské přesilovce a hře bez brankáře.

• Kometa zdolala Zlín, k výhře pomohl kuriózním gólem i brankář Čiliak
    Kometa zdolala Zlín, k výhře pomohl kuriózním gólem i brankář Čiliak

24.10.2014 21:47

Zlín – Repríza posledního finále hokejové extraligy vyzněla pro Brno. Kometa na ledě mistrovského Zlína zvítězila 6:3 a připsala si čtvrté vítězství z posledních pěti duelů. K zisku třech bodů jednou brankou pomohl i kuriózně brankář Marek Čiliak, kterému k tomu pomohla vlastní branka Romana Vlacha, a stal se tak druhým gólmanem v historii české extraligy, jemuž se to povedlo.

• Olomouc si vyšlápla na lídra z Třince, proti "svým" rozhodl v prodloužení Hrňa
    Olomouc si vyšlápla na lídra z Třince, proti

24.10.2014 21:33

Olomouc – Dlouho to dokonce vypadalo, že si připíšou všechny body, nakonec získali dva, ale i tak mohou být hokejisté Olomouce spokojení. Nováček soutěže totiž v dramatické přestřelce zdolal lídra soutěže z Třince a po triumfu 5:4 v prodloužení si připsali třetí dvoubodovou výhru v řadě. O výhře nováčka rozhodl svým druhým gólem v utkání Erik Hrňa, který v Olomouci hostuje z Třince. Hned čtyři branky domácí vstřelili v přesilových hrách.

• Sparta v souboji o třetí místo porazila Hradec a přeskočila ho v tabulce
    Sparta v souboji o třetí místo porazila Hradec a přeskočila ho v tabulce

24.10.2014 21:21

Praha – Přímý souboj o třetí místo v tabulce ovládla Sparta. Pražané na domácím ledě v dramatickém souboji udolali Hradec Králové 4:3 a připsali si šestou výhru z posledních sedmi zápasů. Třemi body za gól a dvě asistence se na tom podílel slovenský útočník Lukáš Cingel. Mountfield prohrál poprvé po pěti vítězstvích.

• V Pardubicích padlo 11 gólů, vítězství slaví díky skvělému úvodu Boleslav
    V Pardubicích padlo 11 gólů, vítězství slaví díky skvělému úvodu Boleslav

24.10.2014 21:10

Pardubice – Povedená první třetina, kterou ovládli v poměru 4:0, byla hlavním důvodem, proč hokejisté Mladé Boleslavi potřetí v řadě slaví výhru na kluzištích soupeře. Tentokrát se jim zadařilo v Pardubicích, kde celkově zvítězili 8:3 a venku vyhráli popáté v ročníku.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport