Chomutov – Chomutov nezvládl baráž a po dvou letech opouští extraligu. Osud klubu je po sestupu do první ligy nejasný. Předseda představenstva a majitel klubu Jaroslav Veverka starší nemá chuť v klubu nadále pokračovat. "Těžko o tom dneska hovořit, nicméně já mám vyjádření předsedy představenstva, že se na 90 procent rozhodl ukončit svoji činnost tady v Chomutově. To znamená konec," řekl generální manažer Pirátů Jaroslav Veverka mladší, syn majitele klubu.

• Hokejová osmnáctka na úvod deklasovala Dánsko 9:2
    Hokejová osmnáctka na úvod deklasovala Dánsko 9:2

18.4.2014 22:25

Lappeenranta (Finsko) - Čeští hokejisté vstoupili do mistrovství světa hráčů do 18 let vysokou výhrou nad nováčkem elitní kategorie Dánskem 9:2. Už po první třetině vedli 4:0. Čtyři body za dvě branky a stejný počet asistencí zaznamenal Václav Karabáček. Další zápas v základní skupině B čeká svěřence trenéra Jakuba Petra v sobotu proti USA.

• Boleslav i Olomouc slaví postup do extraligy, loučí se Kladno i Chomutov
    Boleslav i Olomouc slaví postup do extraligy, loučí se Kladno i Chomutov

18.4.2014 21:31

Praha - Hokejisté Mladé Boleslavi i Olomouce slaví návrat do extraligy - Středočeši po dvou, Hanáci po dlouhých 17 letech. Utkání skončilo pro oba týmy tím nejpříznivějším výsledkem - Olomouc vyhrála 5:4 po prodloužení. Chomutov doma podlehl Kladnu 2:3 a oba týmy z extraligy sestupují. Náš web nabídl z duelu Olomouc - Mladá Boleslav textovou on-line reportáž.

• Zlín opět neinkasoval, Kometu přehrál i ve druhém finále 3:0
    Zlín opět neinkasoval, Kometu přehrál i ve druhém finále 3:0

18.4.2014 20:50

Zlín - Brankář Zlína Libor Kašík se opět blýskl vychytanou nulou a domácí hokejisté slavili nad brněnskou Kometou vítězství 3:0 po trefách Ondřeje Veselého a Antonína Honejska, který skóroval ve dvou přesilovkách. Po stejném výsledku z úvodního finále play-off má k extralgovému titulu blíže Zlín. Série se stěhuje za stavu 2:0 v pondělí do Brna.

• Lev zaskočil Magnitogorsk. Pražané vyhráli první finále 3:0
    Lev zaskočil Magnitogorsk. Pražané vyhráli první finále 3:0

18.4.2014 20:27

Magnitogorsk (Rusko) - Hokejisté Lva Praha zaskočili v prvním utkání finálové série KHL o Gagarinův pohár Metallurg Magnitogorsk a na jeho ledě vyhráli 3:0 po brankách Ševce, Vrány a Azeveda. Hraje se na čtyři vítězství, finále pokračuje v neděli, Praha Magnitogorsk poprvé přivítá v úterý. Náš web sledoval utkání v podrobném on-line přenosu.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport