Další zprávy na portálu ČT sport

• Třinec navýšil náskok, Sparta prohrála v Boleslavi
    Třinec navýšil náskok, Sparta prohrála v Boleslavi

27.1.2015 21:54

Praha  Hokejisté Třince porazili v souboji dvou nejlepších týmů extraligy Litvínov 4:1, druhým Severočechům odskočili už na čtrnáct bodů. Třetí je nadále Sparta, která prohrála na ledě Mladé Boleslavi. Nadále se nedaří Olomouci, která nestačila na Zlín, Brno padlo s Vítkovicemi. Hradec přehrál Liberec, západočeské derby vyznělo pro Plzeň. Slavia třetí výhru nepřidala, Pardubice byly nad její síly.

• Bezradná Olomouc prohrála i ve Zlíně
    Bezradná Olomouc prohrála i ve Zlíně

27.1.2015 21:50

Zlín Hokejisté Zlína porazili ve 42. kole extraligy Olomouc 3:0 a připravili tak hostům šestou porážku za sebou. Úřadující mistr i díky třetímu čistému kontu v sezoně brankáře Libora Kašíka potvrdil, že se mu momentálně doma daří. Na stadionu Luďka Čajky vyhrál Zlín třináctý z posledních čtrnácti zápasů.

• Legendární gólman Brodeur ukončí kariéru
    Legendární gólman Brodeur ukončí kariéru

27.1.2015 21:27

St. Louis (USA) Dvaačtyřicetiletý legendární hokejový brankář Martin Brodeur plánuje konec kariéry. Lídr historických tabulek NHL v počtu vítězství a vychytaných nul své rozhodnutí oficiálně oznámí ve čtvrtek.

• Západočeské derby pro Plzeň, Karlovy Vary opět prohrály
    Západočeské derby pro Plzeň, Karlovy Vary opět prohrály

27.1.2015 21:26

Karlovy Vary  Plzeň si v západočeském derby bez větších problémů došla pro vítězství nad Karlovými Vary. Ráz utkání udal rychlý gól v první minutě, postupem času Plzeň navýšila až na tříbrankový rozdíl. Karlovy Vary sice ve třetí třetině snížily, avšak na body to nestačilo, Energii nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře.

• Slavia třetí výhru v řadě nepřidala, s Pardubicemi jasně prohrála
    Slavia třetí výhru v řadě nepřidala, s Pardubicemi jasně prohrála

27.1.2015 21:17

Praha Hokejisté Pardubic vyhráli ve 42. kole extraligy na ledě Slavie 6:1 a i počtvrté v sezoně proti Pražanům naplno bodovali. Svěřenci trenéra Miloše Říhy si tříbodový zisk odvezli z O2 areny znovu po dvou týdnech, před kterými zvítězili v dohrávce 16. dějství stejným výsledkem. Navíc jim jako tehdy k tomu pomohly i tři využité přesilovky. Poslední Slavia nenavázala na výhry nad Olomoucí a v Liberci a připsala si desátou prohru z posledních dvanácti zápasů.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport