Další zprávy na portálu ČT sport

• Montreal jde jako první dále, Tampu vyřadil ve čtyřech zápasech
    Montreal jde jako první dále, Tampu vyřadil ve čtyřech zápasech

23.4.2014 08:57

Montreal – Jako první z celků NHL postoupil do druhého kola vyřazovací části Montreal, který na svém ledě porazil Tampu Bay 4:3. Tento výsledek znamenal už čtvrtou výhru kanadských hokejistů v sérii a jejich celkové vítězství 4:0 na zápasy. Canadiens nezastavil ani výtečný výkon Ondřeje Paláta, který zaznamenal gól a asistenci a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

• Nesmíme jim dát čuchnout, burcuje Lva Sekáč
    Nesmíme jim dát čuchnout, burcuje Lva Sekáč

23.4.2014 06:14

Praha - Dva hlavní hrdiny měli po výhře nad Metallurgem ve svých ofenzivních řadách hokejisté Lva. Díky jejich zásahům vedou Pražané ve finále play-off KHL 2:1 na zápasy a jsou Gagarinovu poháru opět blíže než Magnitogorsk. Český útočník Jiří Sekáč korunoval vynikající výkon první trefou v letošních vyřazovacích bojích, Justin Azevedo pak potvrdil výtečnou střeleckou formu dvěma zásahy, včetně vítězného v samém závěru základní hrací doby.

• Lev po velkém dramatu porazil Magnitogorsk a v sérii vede
    Lev po velkém dramatu porazil Magnitogorsk a v sérii vede

22.4.2014 22:30

Praha - Hokejisté Lva Praha porazili ve třetím finálovém utkání play-off Kontinentální ligy Magnitogorsk 3:2 a ujali se vedení v sérii 2:1. Dramatickou koncovku zápasu, který se hrál před rekordní návštěvou KHL 16 435 diváků, rozhodl v čase 59:36 svou druhou trefou v zápase Justin Azevedo. Čtvrté utkání je na programu ve čtvrtek od 19 hodin opět v pražské O2 areně.

• Brno se vzepjalo zlínským oslavám a v sérii snížilo
    Brno se vzepjalo zlínským oslavám a v sérii snížilo

22.4.2014 21:57

Brno - Hokejisté Brna si díky výhře 3:1 vynutili pokračování finálové série se Zlínem. Profitovali zejména z aktivního začátku zápasu, vedení se ujali v sedmé minutě a do konce třetiny ještě stihli zvýšit. Zlín dokázal odpovědět pouze jednou, naopak domácí své vedení potvrdili na počátku třetí třetiny a snížili stav série. Zlínu však stále k titulu stačí jediný výhra, zbývají mu tři pokusy.

• Osmnáctka si poradila se Švýcarskem a čeká ji Švédsko nebo Rusko
    Osmnáctka si poradila se Švýcarskem a čeká ji Švédsko nebo Rusko

22.4.2014 18:03

Lappeenranta - Čeští hokejisté do 18 let porazili na mistrovství světa ve svém posledním utkání v základní skupině B Švýcarsko 4:2. Tříbodový zisk je posunul do čela tabulky, ale bez ohledu na vítěze zbývajícího zápasu USA - Finsko v ní obsadí konečnou druhou příčku. Ve čtvrtečním čtvrtfinále narazí buď na Švédsko, nebo Rusko.

Stopáž: 160 minut – Rok výroby: 2010
Žánr: Sport