Další zprávy na portálu ČT sport

• Plzeň nesouhlasí s trestem pro Hollwega a odvolá se
    Plzeň nesouhlasí s trestem pro Hollwega a odvolá se

22.9.2014 13:59

Praha - Vedení Plzně nesouhlasí s desetizápasovým trestem pro amerického útočníka Ryana Hollwega za faul na slávistu Tomáše Vlasáka a proti rozhodnutí disciplinární komise hokejové extraligy podá odpor. Generální manažer Indiánů Martin Straka se zároveň ohradil proti vyjádření předsedy komise Karla Holého, který označil Hollwegův faul kolenem za likvidační.

• Příprava na NHL odstartovala pěti zápasy, Češi nebodovali
    Příprava na NHL odstartovala pěti zápasy, Češi nebodovali

22.9.2014 08:49

New York - Pěti zápasy odstartoval v neděli program celkem 105 přípravných utkání před NHL. Ze čtyř českých hokejistů, kteří zasáhli do hry, se žádný bodově neprosadil. Největší prostor dostal obránce Ladislav Šmíd, který v dresu Calgary při prohře v Edmontonu 1:3 strávil na ledě 21:07 minuty, a to ještě čtyři minuty odpykal na trestné lavici.

• Tesařík nabádá ke klidu. Nesmíme podléhat panice, říká
    Tesařík nabádá ke klidu. Nesmíme podléhat panice, říká

22.9.2014 07:30

Ostrava - Takový start do sezony hokejista Radim Tesařík ve čtyřiceti letech ještě nezažil. Nejstarší člen mistrovského týmu, který všechna úvodní utkání prohrál, však i po prohře 2:3 ve Vítkovicích nabádá ke klidu.

• Zlín nadále bez bodu, naopak Sparta se zvedla
    Zlín nadále bez bodu, naopak Sparta se zvedla

21.9.2014 21:28

Praha - Páté extraligové kolo přineslo další nezdar Zlína, který nestačil na rozjeté Vítkovice a podlehl 2:3. Výsledkově nahoru naopak šla Sparta, která obrátila stav derby a nakonec vyhrála 5:2. V Pardubicích hrála Olomouc - a odvezla si jen porážku 1:3. Vysoké výhry pak slavil Litvínov i Plzeň.

• Plzeň se střelecky našla proti Boleslavi, vyhrála 6:1
    Plzeň se střelecky našla proti Boleslavi, vyhrála 6:1

21.9.2014 21:19

Plzeň - Hráči Plzně porazili Mladou Boleslav 6:1 a připsali si svoji druhou výhru v ročníku. V předchozích čtyřech utkáních nového ročníku přitom Indiáni skórovali maximálně dvakrát. Dvougólový večer prožili Nicholas Johnson i Jakub Lev. Nováček nejvyšší soutěže po výhrách ve Zlíně a na Spartě poprvé venku nebodoval.

Stopáž: 211 minut – Rok výroby: 2009
Žánr: Sport