Další zprávy na portálu ČT sport

• Pletka dvěma góly zařídil výhru Plzně v Liberci 2:1
    Pletka dvěma góly zařídil výhru Plzně v Liberci 2:1

21.10.2014 21:30

Liberec – Hokejisté Liberce prohráli v dohrávce 10. kola extraligy při domácí premiéře nového trenéra Rostislava Čady s Plzní 1:2 a nástupce Pavla Hynka si po úvodních dvou výhrách připsal druhou porážku za sebou. Vítězství Indiánů zařídil dvěma góly v přesilovkách Václav Pletka, za Bílé Tygry jen snížil v 56. minutě Tomáš Urban.

• Vítkovice neuspěly podeváté v řadě, v dohrávce nestačily na Litvínov
    Vítkovice neuspěly podeváté v řadě, v dohrávce nestačily na Litvínov

21.10.2014 19:38

Ostrava - Hokejisté Vítkovic neuspěli ani v dohrávce 10. extraligového kola proti Litvínovu a po prohře 2:3 utrpěli již devátou porážku za sebou. O vítězství Severočechů rozhodl pouze 47 sekund před koncem zápasu v přesilovce Karel Kubát. Litvínov venku vyhrál popáté z šesti pokusů.

• Palát nechtíc přispěl k prvnímu vítězství Edmontonu v sezoně
    Palát nechtíc přispěl k prvnímu vítězství Edmontonu v sezoně

21.10.2014 08:52

Edmonton – Na premiérové vítězství v sezoně konečně dosáhli hokejisté Edmontonu, když na domácím ledě porazili Tampu Bay 3:2. K výhře domácích nechtěně přispěl český mladík v dresu Tampy Ondřej Palát, který tři a půl minuty před koncem třetí třetiny špatně rozehrál puk ve vlastním obranném pásmu, načež Oilers vstřelili rozhodující gól.

• Havlát má v obličejí pětapadesát stehů, derby s Rangers chce stihnout
    Havlát má v obličejí pětapadesát stehů, derby s Rangers chce stihnout

20.10.2014 22:40

Newark Martin Havlát z New Jersey má po čtvrtečním zranění obličej sešitý 55 stehy. Vynechal kvůli tomu sobotní utkání NHL proti San Jose, v úterý v derby s New Yorkem Rangers by už ale chybět nechtěl. "Cítím se dobře, ale uvidíme, jak mi bude. Rád bych hrál. Nemám nic zlomeného ani nic podobného, což je pozitivní," řekl bývalý juniorský i seniorský mistr světa.

• Třebíč vyhrála dohrávku s Motorem, na vedoucí Chomutov ztrácí bod
    Třebíč vyhrála dohrávku s Motorem, na vedoucí Chomutov ztrácí bod

20.10.2014 20:57

Praha  Hokejisté Třebíče zvítězili v dohrávce 15. kola první ligy 4:3 v Českých Budějovicích a v tabulce jsou druzí. O výhru se zasloužila především první útočná řada Horácké Slavie, jejíž křídlo Lukáš Havel zaznamenal dvě branky a dvě asistence. Horácká Slavia se dotáhla na rozdíl jednoho bodu k vedoucímu Chomutovu, České Budějovice jsou sedmé.

Stopáž: 211 minut – Rok výroby: 2009
Žánr: Sport