Další zprávy na portálu ČT sport

• Břeclav kvůli obavám o bezpečí nedohrála duel s Hodonínem
    Břeclav kvůli obavám o bezpečí nedohrála duel s Hodonínem

25.10.2014 21:56

Hodonín – Duel druhé hokejové ligy mezi Hodonínem a Břeclaví zůstal nedohrán. Třináct minut před koncem totiž trenér hostů Michal Konečný odvolal své hráče z ledu za stavu 3:1 pro domácí kvůli obavám o zdraví hráčů i nespokojenosti s výkonem rozhodčích.

• Třebíč si pojistila první místo, Chomutov ztratil
    Třebíč si pojistila první místo, Chomutov ztratil

25.10.2014 20:38

Praha – Nadvláda Třebíče nad první hokejovou ligou pokračuje. Horácká Slavia svoji formu potvrdila v Litoměřicích, kde vyhrála 2:0, a i díky páteční ztrátě Chomutova v Jihlavě má v čele tříbodový náskok. Na pomyslný bronzový stupínek se vyškrábal Havířov, který doma nastřílel Kladnu pět gólů.

• Palát překonal Pavelce a přispěl k výhře Tampy
    Palát překonal Pavelce a přispěl k výhře Tampy

25.10.2014 09:25

New York - Hokejový útočník Ondřej Palát se v pátečním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Tampy Bay 4:2 na ledě Winnipegu, v jehož brance čtyřikrát kapituloval Ondřej Pavelec. Střelecky se naopak nedařilo Jaromíru Jágrovi, jenž neproměnil penaltu a New Jersey podlehli Dallasu 2:3 po nájezdech.

• "Střelec" Čiliak: Věděl jsem, že to bude gól. Už se mi to povedlo podruhé

25.10.2014 06:00

Zlín – Normálně drží svůj tým především zákroky mezi třemi tyčemi. Tentokrát však Marek Čiliak k tradiční práci brankáře přidal i něco navíc. Zapsal se mezi střelce a pomohl Kometě k výhře nad Zlínem 6:3. Slovenskému gólmanovi k tomu pomohl vlastní gól soupeře. "Prostě jsem jen zasáhl a oni si to pak už do brány dali sami," řekl spokojeně po utkání.

• Kometě pomohl k výhře gól brankáře, Třinec i přes prohru stále vede
    Kometě pomohl k výhře gól brankáře, Třinec i přes prohru stále vede

24.10.2014 22:18

Praha – Ani prohra po prodloužení v Olomouci nepřipravila hokejisty Třince o vedoucí pozici v extralize. Náskok Ocelářů v čele se však zmenšil, jelikož jak druhý Litvínov, tak nově i třetí Sparta bodovaly naplno. Dařilo se také Kometě Brno, která zdolala v repríze posledního finále Zlín. Mezi střelce brněnského týmu se zapsal i gólman Marek Čiliak, jemuž byla připsaná vlastní branka Romana Vlacha při zlínské přesilovce a hře bez brankáře.

Stopáž: 211 minut – Rok výroby: 2009
Žánr: Sport