Praha – Alespoň trochu sladkou tečku za velmi hořkým extraligovým koncem si připsal jak Chomutov, tak Kladno. Oba týmy zvítězily nad čerstvými nováčky Mladou Boleslaví, respektive Olomoucí.

• Voráček odstartoval vítězný obrat Philadelphie na ledě Rangers
    Voráček odstartoval vítězný obrat Philadelphie na ledě Rangers

20.4.2014 21:28

New York – Jakub Voráček nastartoval gólem obrat Philadelpie vedoucí k vyrovnání série prvního kola play-off NHL s hokejisty Rangers. Domácí klub v Madison Square Garden vedl v 9. minutě už 2:0, jenže pak už padaly branky jen do sítě New Yorku a Letci zvítězili 4:2. Halu Rangers dobyli na desátý pokus a poprvé od února 2011.

• Lev v Magnitogorsku druhý zápas prohrál, série se stěhuje do Prahy
    Lev v Magnitogorsku druhý zápas prohrál, série se stěhuje do Prahy

20.4.2014 18:30

Magnitogorsk – Hokejisté Lva Praha prohráli druhé finále Kontinentální ligy v Magnitogorsku 1:4. Série se za vyrovnaného stavu 1:1 přesune do Prahy, kde bude pokračovat v úterý a ve čtvrtek. Jediný gól Lva vstřelil až v závěru Justin Azevedo. Na porážce Pražanů se gólem a asistencí podílel útočník Jan Kovář.

• Ranař Komety Miller dostal za napadení Kubiše trest na 5 zápasů
    Ranař Komety Miller dostal za napadení Kubiše trest na 5 zápasů

20.4.2014 11:35

Praha – Hokejisté Komety Brno přišli na zbytek sezony o kanadského obránce Ryleyho Millera. Disciplinární komise extraligy mu zastavila činnost na pět zápasů za napadení zlínského Pavla Kubiše ve druhém utkání finále play-off. Miller už tak do finálové série nezasáhne. Flastr v podobě peněžní pokuty dostal i trenér Brna Kýhos za kritiku rozhodčích po utkání.

• Rozsívalův gól Chicagu nepomohl, Columbus srovnal sérii s Pittsburghem
    Rozsívalův gól Chicagu nepomohl, Columbus srovnal sérii s Pittsburghem

20.4.2014 09:41

New York – Hokejisté Chicaga neudrželi na ledě St. Louis v závěrečných sekundách těsné vedení 3:2, které jim zajistil Michal Rozsíval, a nakonec podlehli 3:4 v prodloužení. Obhájce Stanleyova poháru tak prohrává v sérii úvodního kola play-off už 0:2 na zápasy. U vítězné branky Barreta Jackmana ze 66. minuty asistovali Roman Polák a Vladimír Sobotka, který si v utkání připsal dvě přihrávky.

Stopáž: 211 minut – Rok výroby: 2009
Žánr: Sport