Další zprávy na portálu ČT sport

• Liberec otočil proti Bohemians 1905 i díky dvěma trefám Delarge
    Liberec otočil proti Bohemians 1905 i díky dvěma trefám Delarge

24.10.2014 22:23

Praha - Liberec vyhrál 4:2 na hřišti Bohemians 1905 a dočkal se teprve druhého vítězství v tomto ročníku. Slovan v utkání plném obratů poslal do vedení Pavelka, ještě před pauzou vyrovnal Bratanovič. Druhý gól "klokanů" dal po pauze z penalty Jindřišek, ale v závěrečné půlhodině Šural a dvěma góly Delarge otočili duel ve prospěch hostů.

• Slavii sebral výhru v Budějovicích její hráč Vošahlík
    Slavii sebral výhru v Budějovicích její hráč Vošahlík

24.10.2014 20:50

České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic remizovali ve 12. ligovém kole se Slavií 1:1. Pražané vedli od 75. minuty po penaltě proměněné Karlem Pitákem, ale na první výhru po šesti zápasech nedosáhli. Tři minuty před koncem totiž srovnal střídající Jan Vošahlík, který hostuje v Dynamu ze Slavie. Hosté podruhé za sebou remizovali 1:1 a v neúplné tabulce jsou devátí, Jihočeši figurují na dvanácté příčce.

• Jihlava si doma poradila se Zbrojovkou
    Jihlava si doma poradila se Zbrojovkou

24.10.2014 20:30

Jihlava - Fotbalisté Jihlavy bodovali i ve třetím zápase pod vedením nového kouče Romana Kučery. V duelu 12. ligového kola porazili doma Brno brankami Bosňana Murise Mešanoviče a Matěje Hybše 2:0, podruhé za sebou zvítězili doma a v neúplné tabulce se posunuli mimo sestupové příčky na čtrnácté místo. Naopak hosté prohráli počtvrté za sebou a v nepříznivé sérii inkasovali třináct branek.

• Nadějný stoper Hůlka: Vím, že vzdělání je strašně důležité
    Nadějný stoper Hůlka: Vím, že vzdělání je strašně důležité

24.10.2014 17:35

Mladá Boleslav V neděli se na Letné představí Mladá Boleslav, v jejímž dresu bude útočné síle domácích čelit i mladý stoper Lukáš Hůlka. Hráč, který v letošní sezoně debutoval za modrobílé a na začátku října proti Brnu již stačil vstřelit i svůj první ligový gól, je velkou nadějí Středočechů. Čerstvý maturant ovšem kromě stálého místa v základní sestavě usiluje i o vysokoškolské vzdělání. A také o to, aby již ve svých devatenácti letech šel na hřišti příkladem.