AC Sparta Praha - FK Teplice

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 5137  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam utkání fotbalové Gambrinus ligy

V současné době nelze video přehrát.

Další zprávy na portálu ČT sport

 • Disciplinárka prošetří ostrý faul Salamiho na Brabce
  Disciplinárka prošetří ostrý faul Salamiho na Brabce

  23.10.2014 17:08

  Praha - Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR zahájila na základě zprávy delegáta řízení s útočníkem Teplic Eugenem Salamim kvůli podezření na surovou hru. Důvodem je faul na obránce Bohemians Praha 1905 Ericha Brabce, po kterém musel zkušený stoper vystřídat. Komise se bude případem zabývat za týden po prozkoumání zdravotní zprávy a vyjádření teplického klubu.

 • Lukáš Hůlka se snaží skloubit fotbal s vysokou školou
  Lukáš Hůlka se snaží skloubit fotbal s vysokou školou

  23.10.2014 16:14

  Mladá Boleslav - Devatenáctiletý stoper Mladé Boleslavi Lukáš Hůlka myslí kromě fotbalu také na vzdělaní. Zatímco se probojoval do základní sestavy Karla Jarolíma, úspěšně zvládl maturitu a zahájil také studium na vysoké škole. "Vím, že to vzdělání je strašně důležité. Po maturitě jsem nastoupil na FTVS v Praze a pokud by se mi nesplnil sen, že se budu živit jako profesionální fotbalista, tak bych se chtěl alespoň v tomhle prostředí pohybovat. Ať už jako trenér, nebo v managementu," říká mladý obránce. Více nejen o Lukáši Hůlkovi se dozvíte dnes od 21:30 ve Studiu Fotbal Extra.

 • Spor Svěrkoše s Baníkem eskaluje, klub mu vypověděl smlouvu
  Spor Svěrkoše s Baníkem eskaluje, klub mu vypověděl smlouvu

  23.10.2014 15:42

  Ostrava - Baník Ostrava vypověděl smlouvu fotbalovému útočníkovi Václavu Svěrkošovi, se kterým vede exekuční řízení o dlužnou částku osm milionů korun. Důvody, které vedly k rozvázání kontraktu s třicetiletým bývalým reprezentantem a odchovancem, majitel klubu Petr Šafarčík odmítl charakterizovat. Hráčův právní zástupce Petr Kausta se k případu zatím nevyjádřil. Výpověď je časově překryta s kauzou, v níž se Svěrkoš domáhá vyplacení zhruba ještě šestimilionové sumy.

 • Gólman Heča: Z vinohradu až do branky Slovácka
  Gólman Heča: Z vinohradu až do branky Slovácka

  23.10.2014 14:28

  Uherské Hradiště - Brankář Milan Heča je už několik let nedílnou součástí kádru prvoligového 1. FC Slovácko. Pro velký fotbal vyrostl v malé vinařské vesničce Krumvíř na Břeclavsku. Vedle fotbalového míče tak má velmi blízko i k vinné révě. "Ale o vínu vím jen, že je červené a bílé a že ho rád piju, to ze mě ještě vinaře nedělá," říká gólman Slovácka. Portrét nejen Milana Heči, ale také mladého boleslavského stopera Lukáše Hůlky, nebo to, čím se do historie Viktorie Plzeň zapsal Stanislav Tecl, to vše uvidíte na ČT sport od 21:30 v rámci Studia Fotbal Extra.

 • "Křetínského kabela" končí pro nedostatek důkazů bez trestu

  23.10.2014 12:03

  Praha - Krajský soud v Praze zamítl odvolání státního zástupce v kauze, v níž byli obžalováni z korupce bývalí rozhodčí Tomáš Adámek a Pavel Býma a bývalý klubový funkcionář Martin Svoboda. Případ, známý jako "Křetínského kabela", tak byl po dvou letech definitivně uzavřen pro nedostatek důkazů.

Stopáž: 150 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu