Další zprávy na portálu ČT sport

• Plzeň na Slovácku vydřela jen těsnou výhru, dál vede ligu
    Plzeň na Slovácku vydřela jen těsnou výhru, dál vede ligu

25.10.2014 22:07

Praha – Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli ve 12. kole nad domácím Slováckem 1:0 a minimálně do neděle tak zvýšili svůj bodový náskok před druhou Spartou na čtyři body. Vítězný gól Plzně vstřelil v 63. minutě Tomáš Hořava. Plzeň sedm posledních zápasů neprohrála, z posledních třinácti vzájemných duelů devět vyhrála a ve zbývajících čtyřech remizovala. Slovácko v posledních čtyřech kolech získalo pouze jeden bod.

• Příbrami vynesly výhru nad Baníkem nezvyklé standardky
    Příbrami vynesly výhru nad Baníkem nezvyklé standardky

25.10.2014 20:14

Příbram – Fotbalisté Příbrami prodloužili vítěznou sérii pod trenérem Pavlem Tobiášem už na čtyři utkání. Ve 12. kole doma porazili Baník Ostrava 3:1. Skóre otevřel Martin Zeman, dvě branky přidal Jakub Řezníček. Dvakrát se Příbram prosadila ze standardních situací, Baník snížil až v závěru, když chybu domácích potrestal Kukec a po 355 minutách ukončil příbramskou sérii bez obdržené branky.

• Jablonec doma zdolal Teplice 4:2 po šesti zápasech
    Jablonec doma zdolal Teplice 4:2 po šesti zápasech

25.10.2014 20:03

Jablonec – Fotbalisté Jablonce přestříleli ve 12. kole první ligy Teplice 4:2, pošesté za sebou bodovali a pojistili si třetí místo v tabulce. Domácí vedli po gólech Pospíšila s Kopicem 2:0, pak během necelých pěti minut v druhé půli o náskok přišli, když se trefili Nivaldo a Mahmutovič. V 78. minutě ale dal vítěznou branku Mingazov a skóre uzavřel Kubista. Jablonec vyhrál v lize doma nad Teplicemi poprvé po šesti duelech.

• Hradec prohrál i s novými trenéry, Dukle podlehl 2:4
    Hradec prohrál i s novými trenéry, Dukle podlehl 2:4

25.10.2014 19:30

Hradec Králové - Hradec Králové prohrál ve 12. kole s Duklou 2:4 a připsal si šestou porážku za sebou. Domácí poslal do vedení Halilovič a ve druhé půli vyrovnával Dvořák, za hosty se dvakrát trefil Beauguel, po brance přidali Čajič s Považancem. Východočechům tak nepomohla ani trojice nových trenérů, která nahradila Luboše Prokopce, jenž před týdnem ve stínu špatných výsledků odstoupil z funkce.