Další zprávy na portálu ČT sport

• Habanec by se nedivil, kdyby byl Došek povolán do reprezentace
    Habanec by se nedivil, kdyby byl Došek povolán do reprezentace

21.9.2014 07:30

Uherské Hradiště Útočník Slovácka Libor Došek se v duelu proti Dukle blýskl čtvrtým ligovým hattrickem v kariéře, celkově dal v tomto ročníku už devět gólů a trenér týmu z Uherského Hradiště Svatopluk Habanec by se vůbec nedivil, pokud by ho skvělá forma vynesla do reprezentace. Sám šestatřicetiletý kanonýr ale na národní tým nemyslí a svoji výkonnost hodnotí střízlivě.

• Lídr ligy Plzeň se hodlá vypořádat s nebezpečným Baníkem
    Lídr ligy Plzeň se hodlá vypořádat s nebezpečným Baníkem

21.9.2014 06:00

Praha - Miroslav Koubek v Plzni nezačal zcela přesvědčivě. Z prvních čtyř utkání Viktoria vyhrála pouhé dvě a jednou také prohrála - na hřišti Slavie, v Koubkově bývalém působišti. Přesto však Plzeň vede ligu a Koubek se nyní postaví dalšímu klubu, který již v minulosti vedl, a kde si udělal zřejmě největší renomé. Jeho Viktorii vyzve Baník Ostrava. Přímý přenos můžete sledovat na ČT sport od 15:25, na našem webu vám pak nabídneme podrobnou textovou on-line reportáž.

• Bohemians v Ďolíčku dominovali a nad Slavií vyhráli 2:0
    Bohemians v Ďolíčku dominovali a nad Slavií vyhráli 2:0

20.9.2014 22:19

Praha - Pražskému derby mezi Bohemians 1905 a Slavií dominovali po celý zápas domácí klokani a po právu zvítězili 2:0. V 60. minutě proměnil penaltu Jindřišek, v 77. minutě přidal druhou branku střídající Lietava. Poslední desetiminutovku navíc odehráli slávisté bez vyloučeného obránce Milana Nitrianského. "Klokani" si v této sezoně domácí soutěže připsali premiérové vítězství ve vyprodaném Ďolíčku. Slavia prohrála čtvrté z posledních pěti kol. Náš web nabídl textovou on-line reportáž.

• Jablonec proti Budějovicím nevyužil dlouhou přesilovku
    Jablonec proti Budějovicím nevyužil dlouhou přesilovku

20.9.2014 19:55

Jablonec - Fotbalisté Jablonce v 8. ligovém kole pouze remizovali s Českými Budějovicemi bez branek. Severočeši hráli od 15. minuty přesilovku po vyloučení hostujícího Jana Vošahlíka, měli tlak i šance, ale gólově se proti nováčkovi nedokázali prosadit. Nevyužili tak možnost poskočit do čela soutěže a v neúplné tabulce figurují na třetím místě o skóre za Plzní a Slováckem.

• Brno prodloužilo svou domácí sérii, Liberec porazilo 1:0
    Brno prodloužilo svou domácí sérii, Liberec porazilo 1:0

20.9.2014 19:42

Brno - Brněnští fotbalisté bodovali na domácím hřišti už pojednácté za sebou, když porazili Liberec těsně 1:0. Brankou se o to zasadil Jan Sýkora, který se prosadil v desáté minutě utkání. Brno tak poskočilo už na sedmou příčku tabulky, naopak Liberec má na kontě stále jen jediné vítězství.

Stopáž: 155 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport