iVysílání

pondělí 1. 5. 2017 o
v
  • 08:00 Etiopie
Další u
06:00
  • 06:00 Vzestup a pád NSDAP: Přípravy na válku
  • 06:50 Babylon
  • 07:15 Velké stroje zblízka: Obří nákladní vůz
  • 08:05 Na pomoc životu: Operace kavernomu v mozkovém kmenu
  • 08:20 Postřehy odjinud: Wales očima Petra Voldána
  • 08:30 Kouzelná školka
  • 09:00 Vůně cizích krajů: Barma, země tisíce pagod
  • 09:50 Folklorika: Když se staví máj
  • 10:20 Máma a já
  • 11:15 Na cestě
  • 11:40 Letecké katastrofy: Síla zvyku
  • 07:00 Zprávy
  • 07:05 Zrezivělá krása: Most dvou řek
  • 08:00 Zprávy
  • 08:31 Film 2017
  • 09:00 Zprávy v 9
  • 09:05 Týden v regionech (Čechy)
  • 09:32 Objektiv
  • 10:00 Zprávy v 10
  • 10:31 Archiv ČT24: Sedmičkové dubny
  • 11:00 Zprávy
  • 11:05 @online
  • 11:32 Z metropole
  • 06:00 České hokejové hry 2017: Česko - Rusko
  • 07:55 Panorama
  • 08:15 Studio fotbal: Dohráno
  • 09:00 Magazín Ligy mistrů UEFA
  • 09:25 Cyklistika: Liege - Bastogne - Liege 2017
  • 09:55 J&T Sparta Prague Open 2017
  • 06:05 Obláčkový chléb: Nový zub
  • 06:15 Tik Tak
  • 06:25 Prasátko Peppa
  • 07:25 Chuggington - Veselé vláčky: Koko vypadá jinak
  • 07:35 Medvídek Rudík
  • 07:45 Statečná autíčka: Navždy přátelé
  • 08:00 Mouk: Polární záře
  • 08:10 Místo pro Noddyho: Zblázněná věž
  • 08:20 Jasper (seriál)
  • 08:30 Kouzelná školka
  • 09:00 Učíme se s Noddym
  • 09:05 TvMiniUni: Jsou nindžové ještě pořád? Jak vzniklo origami?
  • 09:25 Písničky doktora Notičky: Bude zima, bude mráz
  • 09:35 Obláčkový chléb: Květiny pro Tygra
  • 09:40 Tik Tak
  • 09:50 Prasátko Peppa
  • 10:00 Atlas zvířat: Život na břehu řeky
  • 10:50 Rytmix
  • 11:15 Mám nápad!
  • 11:30 Chuggington - Veselé vláčky: Souboj vlaků
  • 11:40 Medvídek Rudík
  • 11:50 Statečná autíčka: Ztracený poklad
12:00
  • 12:15 O Šípkové Růžence
  • 12:25 Tajný život skal: Skrytá moře naší země
  • 12:55 Klíč
  • 13:20 Československý filmový týdeník
  • 14:00 Dobrodružství vědy a techniky: Bioakustika
  • 14:30 Naše tradice: 1. máj
  • 14:55 Jarmek aneb Vydržel a pokračoval
  • 15:30 Život Muhammada
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:32 Kultura +
  • 13:00 Zprávy
  • 13:05 Historie.cs: Volá Praha!
  • 14:00 Studio ČT24
  • 12:00 Mouk: Větrné mlýny
  • 12:15 Místo pro Noddyho: Dobrodružství kočičky
  • 12:25 Nejkrásnější pohádky: Vrabec s ustřiženým jazykem
  • 12:40 Pohádky pana Donutila: Pekelná pohádka
  • 13:00 Slovutný detektiv Holmes: Tajemství papouška
  • 13:50 Lvíčata
  • 14:20 Sherlock Jak: Detektiv v zoo
  • 14:30 Bludiště
  • 15:30 DVA3: Vesmír v Minecraftu
  • 15:45 Bankovkovi
16:00
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:45 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:30 Zázračná planeta: Od vyhynutí ke znovuzrození
  • 17:25 Láska není brambora
  • 18:15 Cestománie: Zambie
  • 18:55 proStory: Most nad Ústím nad Labem
  • 19:25 Poutní místa
  • 19:50 Zprávy ve znakovém jazyce
  • 17:55 Předpověď počasí
  • 18:00 Zprávy
  • 18:27 Retro
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:44 Počasí v evropských metropolích
  • 19:46 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 17:55 Futsal: AC Sparta Praha - Gardenline Litoměřice
  • 16:00 Planeta YÓ
  • 16:01 Boj: Boj za romantický večer
  • 16:35 Domov pro smyšlené kamarády: Mejdan na sladko
  • 17:00 TvMiniUni
  • 17:20 Písničkohraní
  • 17:55 Učíme se s Noddym
  • 18:00 Hýbánky: Vysoký jalovec
  • 18:15 Šmoulové: Mazlíček pro Šmoulíčka/Symboly moudrosti
  • 18:40 Zprávičky
  • 19:40 Nejkrásnější pohádky: O Malence
  • 19:45 Pohádky pana Donutila: Pekelná pohádka
20:00
  • 20:00 Labyrint
  • 21:00 Čtvrtá hvězda: Ochránce smečky
  • 20:00 Den, kdy zemřel Hitler
  • 20:55 Odhalená tajemství neviditelného vesmíru
  • 21:55 Jack Rozparovač
  • 20:00 Mimořádné pořady ČT24: Trump: 100 dnů
  • 22:00 Zprávy
  • 22:05 Archiv ČT24: Kolektivizace
  • 22:32 Neznámí hrdinové: Věděli, že jdou na smrt
  • 23:00 Zprávy ve 23
  • 23:27 Objektiv ČT24: Martin Vrbický
  • 23:39 Události v kultuře
  • 20:00 FIFA magazín MS 2018
  • 20:25 Studio fotbal: Dohráno
  • 22:05 Lodní sporty: Extreme Sailing Series
  • 23:35 Cyklistika: Fleche Wallonne 2017
  • 20:00 Události v kultuře
24:00
  • 01:05 GEN: Vladimír Beneš
  • 01:20 Z metropole
  • 01:20 Týden v regionech (Brno)
  • 01:20 Týden v regionech (Ostrava)
  • 01:50 Sváteční slovo
  • 01:55 Bolkoviny
  • 02:50 Na forbíně TM
  • 04:05 Muzikály na cestách
  • 04:50 Postřehy odjinud: Burgenland očima Marie Woodhamsové
  • 01:00 Pevnosti: Brno
  • 01:20 Queer: Telenovela
  • 01:45 Na moll...
  • 02:10 Z očí do očí: Christa Rothmeierová
  • 02:45 Folklorika
  • 03:10 Jaroslav Staněk
  • 03:30 Pro sjednocenou Evropu
  • 04:25 Chcete mě?
  • 04:30 Uchem jehly
  • 04:55 Za svobodné Brno
  • 00:00 Zprávy
  • 00:10 Hyde Park Civilizace: Tomáš Šebek
  • 01:04 Týden v regionech (Čechy)
  • 01:30 @online
  • 01:55 Zrezivělá krása: Most dvou řek
  • 02:21 Zajímavosti z regionů (Brno)
  • 02:46 Zajímavosti z regionů (Ostrava)
  • 03:11 @online
  • 03:36 Týden v regionech (Brno)
  • 04:02 Týden v regionech (Ostrava)
  • 04:28 Zrezivělá krása: Most dvou řek
  • 04:54 Kultura +
  • 05:20 Archiv ČT24: Kolektivizace
  • 05:45 Vytrženo z metropole: Vesnice Hloubětín
  • 00:00 Cyklistika: Liege - Bastogne - Liege 2017
  • 00:25 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 00:35 Futsal: AC Sparta Praha - Gardenline Litoměřice
  • 02:40 Florbal: Česko - Švédsko
  • 05:10 Čtyřka Sport
  • 05:25 Vertikal
  • 05:45 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 00:40 Artemisia
  • 02:15 Hollywood za 2. světové války: Pod jedním praporem
  • 03:10 S profesorem Františkem Dvořákem za moderními českými výtvarníky: Stanislav Hanzík
  • 04:05 Klub Netopýr
  • 05:00 Události v kultuře