iVysílání

pátek 24. 3. 2017 o
v
  • 07:35 Učíme se s Noddym
  • 08:05 Bernard
  • 08:10 Bernard
  • 08:45 Jezdectví
  • 08:45 Jezdecký festival Lysá nad Labem
  • 14:00 Finále ankety Zlatý Ámos
Další u
06:00
  • 05:59 Dobré ráno m ŽIVĚ e +r
  • 08:30 Kouzelná školka
  • 09:00 Zvířata v životě člověka: Opice
  • 09:50 S gurmánem na cestách: Macao
  • 10:35 Postřehy odjinud: Burgenland očima Marie Woodhamsové
  • 10:40 S kuchařem kolem světa: Tchaj-wan
  • 11:40 Cesta podzemní vody
  • 06:00 Fotbal: Česko - Litva m ŽIVĚ
  • 07:45 Panorama
  • 08:15 Florbal
  • 10:45 Plavání: ČP Hradec Králové
  • 11:00 Golf Minute Magazine
  • 11:30 Magazín SP v alpském lyžování
  • 11:55 S ČT sport na vrchol 7: Lipno
12:00
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:20 Události v regionech plus (Brno)
  • 12:20 Události v regionech plus (Ostrava)
  • 12:30 Sama doma
  • 12:20 Houby, houby, houby...
  • 13:20 Chcete mě?
  • 13:45 Neznámá Země 7/9: Začátky a první cesty
  • 14:05 České himálajské dobrodružství II.: Hora Zabiják
  • 15:00 GEN: Jožka Černý
  • 12:00 Zprávy ve 12
  • 12:30 Zprávy
  • 12:33 Studio ČT24
  • 13:00 Zprávy
  • 13:03 Studio ČT24
  • 13:30 Zprávy
  • 13:33 Studio ČT24
  • 14:00 Zprávy
  • 14:03 Studio ČT24
  • 14:30 Zprávy
  • 14:33 Studio ČT24
  • 15:00 Zprávy
  • 15:03 Studio ČT24
  • 15:30 Zprávy
  • 15:33 Studio ČT24
  • 12:05 Panorama
  • 12:50 Fotbal: Česko - Litva
  • 14:30 Sport v regionech: KO Speed Climbing
  • 14:50 Hokej na zemi
  • 15:15 inCycle
  • 15:45 Magazín SP ve snowboardingu
  • 12:05 Mouk: Umět podojit jaka
  • 12:15 Místo pro Noddyho: Neodpustíš mi?
  • 12:25 Nejkrásnější pohádky: Sněženka a Růženka
  • 12:30 Sazinka: Jak si chtěl Sazinka odpočinout
  • 12:40 Pohádky krále Jiřího: Princ a divotvorná voda
  • 12:50 Sluneční panenka a Dešťový panáček
  • 13:00 Šikovné prstíky
  • 13:15 Mám nápad!
  • 13:25 Šmoulové: Zrádná paráda/Ztracený čas
  • 13:50 Telefon
  • 14:35 Hra o hrad
  • 15:20 Bláznivá laborka: Dinosauří stopa
  • 15:50 DVA3
16:00
  • 16:05 Cestománie: Tchaj-wan
  • 16:35 Polopatě
  • 17:30 AZ-kvíz
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:00 Události v regionech (Brno)
  • 18:00 Události v regionech (Ostrava)
  • 18:25 Kde domov můj? (Soutěž)
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:50 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:00 Velká vlastenecká válka: Blokáda Leningradu
  • 16:55 Podzemní Čechy
  • 17:20 Ostrovy snů: Bora Bora
  • 18:55 Kvarteto
  • 19:20 Na pomoc životu: Rakovina prsu
  • 19:40 Postřehy odjinud: Austrálie očima Vladimíra Kroce
  • 19:50 Zprávy ve znakovém jazyce
  • 16:00 Zprávy v 16
  • 16:30 Zprávy
  • 16:33 Studio ČT24
  • 17:00 Zprávy
  • 17:30 Zprávy
  • 17:33 Studio ČT24
  • 17:55 Předpověď počasí
  • 18:00 Události v regionech (Praha)
  • 18:28 Interview ČT24
  • 18:55 Události za okamžik a počasí
  • 19:00 Události
  • 19:48 Sněhové zpravodajství
  • 19:50 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 16:15 Snowjam 2017
  • 16:50 Fotbal: Česko - Slovensko
  • 19:00 Buly - hokej živě
  • 17:15 Číslovánky
  • 17:55 Učíme se s Noddym
  • 18:00 Rytmix
  • 18:15 Šmoulové: Šampión Hogátina srdce/Zvonec pro Azraela
  • 18:40 Zprávičky
  • 19:40 Nejkrásnější pohádky: O červené slepičce
  • 19:45 Pohádky krále Jiřího: Princ a divotvorná voda
20:00
  • 20:00 Četníci z Luhačovic: Dražba
  • 21:25 13. komnata
  • 21:55 Všechnopárty
  • 23:45 Případy detektiva Murdocha: 24 hodin do konce světa
  • 23:25 Znamení andělů-Miserere
  • 20:00 90’ ČT24
  • 21:30 Horizont ČT24
  • 22:00 Události, komentáře
  • 22:56 Předpověď počasí
  • 23:00 Zprávy ve 23
  • 23:40 Události v kultuře
  • 21:20 Volejbal
  • 23:00 Snowjam 2017
  • 23:30 Magazín SP ve snowboardingu
  • 23:55 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 20:00 Události v kultuře
  • 23:30 Neznámý Alain Delon
24:00
  • 00:30 AZ-kvíz
  • 01:00 Gustav Brom Big Band
  • 01:55 Žiješ jenom 2x: Rázovitá paní Anna
  • 02:25 Sváteční slovo
  • 02:30 Dobré ráno
  • 05:00 Hobby naší doby
  • 05:30 Události v regionech (Praha)
  • 01:05 Vesnicopis: Holašovice
  • 01:25 Chcete mě?
  • 01:35 Folklorika: Sklo dvou zemí
  • 02:00 Za našima humny: Jizerní Vtelno a okolí
  • 02:25 Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje?
  • 02:30 Folklorika
  • 03:00 Cesty víry: Misionářem v Máchově kraji
  • 03:20 Uchem jehly
  • 03:45 Na moll...
  • 04:30 Ochránce
  • 04:55 Soukromé století: Líbám Tě a miluji
  • 05:50 Postřehy odjinud: Austrálie očima Vladimíra Kroce
  • 00:00 Zprávy
  • 00:10 Události v regionech (Brno)
  • 00:35 Události v regionech (Ostrava)
  • 01:00 Události, komentáře
  • 01:56 Události v regionech (Brno)
  • 02:21 Události v regionech (Ostrava)
  • 02:46 Interview ČT24
  • 03:13 Události v regionech (Brno)
  • 03:38 Události v regionech (Ostrava)
  • 04:03 Týden v regionech (Ostrava)
  • 04:29 Události v regionech (Praha)
  • 04:54 Události v regionech (Brno)
  • 05:19 Události v regionech (Ostrava)
  • 05:44 Události v regionech (Brno)
  • 00:05 Fotbal: Česko - Slovensko
  • 01:50 Buly - hokej živě
  • 03:45 Hokej na zemi
  • 04:10 Téma pro hosty (Na slovíčko): Jak se změnil snowboarding
  • 04:35 Magazín SP v alpském lyžování
  • 05:20 Olympijský magazín
  • 05:45 Branky, body, vteřiny (jen bonusy)
  • 00:25 Blues ze Staré Pekárny / Sólo pro...: Peter Lipa
  • 00:55 Fotografie: Konceptuální
  • 01:25 Peter Brook
  • 04:05 Postřehy odjinud: Austrálie očima Vladimíra Kroce
  • 04:10 Blues ze Staré Pekárny / Sólo pro...: Stan the Man's Bohemian Blues Band Betty S.
  • 04:45 Čtenářský deník
  • 05:00 Události v kultuře