iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 5. 2015
12:40 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
900
zhlédnutí

Auto Moto Revue

Italské Cinquecento zase o kousek nafoukli

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nový Fiat 500X

  1:13 do playlistu

  Nový Fiat 500X
  Pětistovka od Fiatu se rozjela ve verzi X. Je x krát větší, x krát prostornější a x krát terénnější, jak říká Aleš. Malé sympatické městské autíčko s lehkým náběhem na SUV. Zevnitř Alešovi nejvíc připomíná kávovar. Ale fakt – tlačítka jsou srovnaná úplně přesně jako u těch novinek na kapsle. Jasně, že to není moc auto pro chlapa.

 • Sraz brouků

  7:58 do playlistu

  Sraz brouků
  Petr se nechal zlákat srazem brouků. Kromě jednoho z úplně nejstarších dochovaných modelů ještě s podvozkem Porsche, narazil také na nový XL1, což má být nejúspornější VW. Ovšem cena moc volk není.

 • Záruka a záruční opravy

  11:27 do playlistu

  Záruka a záruční opravy
  Když už si pořizujete auto, nepřemýšlejte je o ceně a barvě, ale také o tom, jaké další služby a garance v ceně můžete mít. Asistenční služby už jsou asi běžné. A co když si na autě uděláte nějaké úpravy?

 • Harley Street 750

  14:33 do playlistu

  Harley Street 750
  Harley Street 750 – klasika, ale tak trochu po svým. Ideální pro mladšího, začínajícího motorkáře, ale pozor, taky pro motorkářky. Stroj není těžký, je dobře ovladatelný, má široké měkčí sedlo. Pro dva už ale není a pro dlouhány jakbysmet.

 • Lokátor

  20:35 do playlistu

  Lokátor
  Proč si nechat do auta namontovat lokátor? Nejen slušná obrana proti krádeži, ale i nižší pojistka. Systém s kamerkou dokáže i na dálku hlídat třeba náklad nebo zvíře v přívěsu. Aplikace má příjem v mobilu. Dokáže i automaticky vést knihu jízd.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související