iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 6. 2015
12:35 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
18306
zhlédnutí

Auto Moto Revue

S dodávkou v Turecku

Jsme tu zpátky. S novou kastlí i motorem!

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Audi A6

  1:15 do playlistu

  Audi A6
  Nové Audi A6. Takový větší mobilní telefon, říká Petr. Místo klíčku dostanete SIM kartu. Jinak je ten mobil dostatečně velký, poskládaný z těch nej materiálů. Je úžasně dotykový, dokonale tvarovaný. Má dvě nejdůležitější tlačítka – volant a roller. Má tři displeje. V pohodě se připojíte k internetu, můžete číst nejnovější zprávy, být na sociálních sítích. Škoda, že musíte taky řídit. A že ta jízda stojí za to.

 • Jízda na skútru

  8:33 do playlistu

  Jízda na skútru
  Když máte řidičák na osobní auto, automaticky můžete řídit skútr do 125 ccm. Ale kdo na motorce nikdy neseděl, měl by si poslechnout pár základních rad pro takovou jízdu od experta, Míry Lisého.

 • Ojetina Škoda Octavia

  11:33 do playlistu

  Ojetina Škoda Octavia
  Nejprodávanější ojetinou v českých bazarech je Škoda Octavia. A to je také její první a hlavní problém. Je to přímo magnet pro zloděje. Petr nám předvedl, na co si máme dávat pozor při pořizování takové Oktávky na konkrétním kusu za cca 300 tisíc.

 • Hyundai H350

  17:02 do playlistu

  Hyundai H350
  Aleš se vydal do Turecka, tam se vyrábí model, se kterým si plánoval zajet na místní golfové hřiště. Trošku byl překvapen, když si na letištním parkovišti vyzvedl – dodávku. Prostoru na hole má Aleš v modelu H 350 habaděj. Klidně na 4 europalety. Pohodlí osobáku, bezpečnost na úrovni. Skvělý rozhled, spousta odkládacích míst v kabině. Jízda? Je to pořádně velká dodávka, motor slušný, řazení přesné. Uvidíme, jaká bude cena.

 • Volkswagen Transporter T6

  22:58 do playlistu

  Volkswagen Transporter T6
  Modelová řada VW Transporter vstupuje do své šesté řady. Po pětašedesáti letech výroby téhle řady a dvanácti milionech vyrobených kusů je to docela vychytané auto. Motor ale bude úplně nový. Vzhled maličko konzervativní, ale ne každý má rád stálé experimenty. Tohle je sázka na německou jistotu.

 • Soutěž

Přehrát vše