iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 12. 2017
21:20 na ČT1

1 2 3 4 5

16 hlasů
15927
zhlédnutí

Reportéři ČT

Nikdo není vinen — Řidičák snadno a rychle — Synovská láska II.

37 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nikdo není vinen

  0:54 do playlistu

  Nikdo není vinen
  Osm mrtvých, stovka zraněných, most spadlý na trať - nikdo není vinen. Tak rozhodl okresní soud v Novém Jičíně, který sedm let projednával vlakové neštěstí ve Studénce. Deset obžalovaných, především zástupců stavebních společností, odešlo bez trestu, protože soudce nedokázal vyvodit vinu na základě znaleckých posudků, které měl k dispozici. Oběti a pozůstalí nechápou. Natáčely reportérky Stáňa Raupachová a Silvie Kleková.

 • Řidičák snadno a rychle

  13:36 do playlistu

  Řidičák snadno a rychle
  Když přijdete v Německu o řidičský průkaz, cesta k jeho získání bývá složitá. Ale naštěstí jsou země, kde se dá koupit všechno. Česká republika k nim patří. Stačí přejet přes hranice, vyhledat správnou autoškolu a ta už se o zbytek postará. Ministerstvo dopravy o problému léta ví, ale byznys kvete stále dál, jak dokazuje skrytá kamera v reportáži Lukáše Landy.

 • Synovská láska II.

  24:54 do playlistu

  Synovská láska II.
  V květnu jsme vysílali příběh pětaosmdesátiletého Bohumíra Puchra, kterého vlastní syn připravil o dva domy. Starý pán skončil v domě s pečovatelskou službou, sám a bez peněz. Po naší reportáži se ale ozvala řada lidí, kteří se mu rozhodli pomoci nejen s jeho finanční situací, ale i po právní stránce. K případu se vrací reportérka Stáňa Raupachová.

Přehrát vše

Související