iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 5. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
2838
zhlédnutí

Události, komentáře

Katedrála napůl — Liberálové.cz x Klíčové hnutí — Hokejová budoucnost

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Katedrála napůl

  1:13 do playlistu

  Katedrála napůl
  18 let trvaly spory státu a katolické církve o katedrálu Sv. Víta. Stačily necelé dva měsíce, kdy je v úřadě nový pražský arcibiskup Dominik Duka, a obě strany sporu se dokázaly domluvit. Pražský arcibiskup a prezident Václav Klaus odpoledne podepsali dohodu, která upravuje vztahy v péči o tuto památku. Ustoupila církev státu? Proč se nedokázaly obě strany dohodnout už dříve? A co dnešní dohoda znamená pro správu katedrály? Probereme s poradcem pražského arcibiskupa Milanem Badalem a publicistou Zdeňkem Mahlerem.

 • Liberálové.cz x Klíčové hnutí

  20:07 do playlistu

  Liberálové.cz x Klíčové hnutí
  Volební místnosti se otevřou už za čtyři dny. O hlasy voličů usiluje pětadvacet subjektů, mezi nimi i dvě malé strany – Liberálové.cz a Klíčové hnutí. Obě postavili kandidátku pouze v jediném kraji. A obě se setkají v posledním předvolebním duelu Událostí, komentářů. A analytička Martina Lustigová připomene, jak správně odvolit.

 • Hokejová budoucnost

  43:01 do playlistu

  Hokejová budoucnost
  Čeští hokejisté se stali mistry světa. Nečekané vítězství vyvolává ale řadu dalších otázek. Jak je na tom český hokej? Bylo vítězství posledním vzepětím českého hokeje na mezinárodní soutěži? Nebo úspěch vyburcuje zájem nových hráčů a sponzorů a krize, o které se už delší dobu mluví, bude zažehnána? Téma pro šéftrenéra českého hokejového svazu Slavomíra Lenera.

Přehrát vše

Související