iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 7. 2016
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

1 hlas
2265
zhlédnutí

Události, komentáře

Spor o policii a priority ČSSD — Konec demokratického kongresu + projev Clintonové — Exkluzivní rozhovor - Michail Saakašvili

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Spor o policii a priority ČSSD

  1:13 do playlistu

  Spor o policii a priority ČSSD
  Hlavně na bezpečnost chce příští rok dávat peníze ČSSD. Proč se tedy podílela na krizi v policii? A co už přineslo vyšetřování zvláštní parlamentní komise? Devět hodin vyslýchala Komise pro policejní reformu Roberta Šlachtu a Ivo Ištvana. Už by mohla mít částečný obrázek o tom, jestli šlo o likvidaci ÚOOZ. Zeptáme se jejího člena a místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Bartoška /KDU-ČSL/ a situaci probereme i se sociálně demokratickým poslancem Jaroslavem Foldynou a poslankyní za TOP 09 Markétou Adamovou. Svůj pohled připojí i komentátor Hospodářských novin Jindřich Šídlo.

 • Stalo se
 • Konec demokratického kongresu + projev Clintonové

  38:27 do playlistu

  Konec demokratického kongresu + projev Clintonové
  Za velkého nadšení delegátů sjezdu Demokratické strany ve Filadelfii přijala Hillary Clintonová stranickou nominaci na prezidentskou kandidátku. Během zhruba hodinového projevu podala ruku ke smíru přívržencům svého soka z primárek Bernieho Sanderse a tvrdě se opřela do svého rivala Donalda Trumpa. Slíbila, že země pod jejím vedením zůstane jednotná, zavázala se k rozvoji hospodářství a nabídla možnost získat občanství nelegálním přistěhovalcům. Je toto reálné? Nominační projev v našem vysílání okomentuje bývalý český velvyslanec ve Spojených státech a současná ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský.

 • Exkluzivní rozhovor - Michail Saakašvili

  48:51 do playlistu

  Exkluzivní rozhovor - Michail Saakašvili
  A co si myslí o Donaldu Trumpovi bývalý gruzínský prezident a nynější ukrajinský gubernátor Michail Saakašvili? Co se děje na Ukrajině a jaké jsou aktuální vztahy s Ruskem? Se Saakašvilim při jeho návštěvě Prahy exkluzivně natáčela redaktorka zahraniční redakce Kateřina Pospíšilová.

Přehrát vše

Související