iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 12. 2011
21:15 na ČT2

1 2 3 4 5

3 hlasy
1191
zhlédnutí

Terra musica

M. Kožená s Collegiem 1704 — Choreograf Stephan Thoss — Rekonstrukce opery La Dafné — Nový cyklus ČT – Bravo!

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rekonstrukce opery La Dafné

  0:25 do playlistu

  Rekonstrukce opery La Dafné
  První opera všech dob, La Dafné z roku 1598 je nenávratně ztracena. Dochovalo se však libreto z pera Ottavia Rinucciniho, na jehož základě provedl režisér a scénograf Rocc spolu se skladateli Vítem Zouharem a Tomášem Hanzlíkem novodobou volnou rekonstrukci díla. V rubrice "Za scénou" vám proto nabídneme několik fragmentů z jejich podzimní reprízy.

 • Choreograf Stephan Thoss

  7:28 do playlistu

  Choreograf Stephan Thoss
  Sedmý ročník festivalu Taneční most / Tanzbrücke nabídl složený večer jednoho z nejuznávanějších německých choreografů Stephana Thosse. Jeho choreografie představila Hessenské státní divadlo z Wiesbadenu s balety Bolero Maurice Ravela a Sweet Shadow Leszeka Możdżera.

 • Kulturní nabídky
 • M. Kožená s Collegiem 1704

  14:52 do playlistu

  M. Kožená s Collegiem 1704
  V posledním letošním dílu hudebního magazínu Terra musica z Moravy jsme zavítali na koncert světově proslulé mezzosopranistky Magdaleny Kožené s Collegiem 1704 na festivalu Harmonia Moraviae 2011. Vedení orchestru se ujal vynikající italský dirigent Andrea Marcon. Jak zněla Händelova a Vivaldiho hudba v novostavbě zlínského Kongresového centra se dozvíte právě v naší rubrice "Osobnost".

 • Nový cyklus ČT – Bravo!

  21:10 do playlistu

  Nový cyklus ČT – Bravo!
  Česká televize připravuje do vysílání nový cyklus komorní hudby s názvem "Bravo!". Rádi bychom vám tedy poskytli malou ochutnávku projektu, ve kterém postupně vystoupí špičkoví interpreti jako Pavel Haas Quartet, Jiří Bárta, Milan Paľa, Jana Semerádová, Peter Wagner, Martin Opršál nebo Barbara Maria Willi.

 • Gratulace a novinky

Přehrát vše

Související