iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 11. 2002
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

109 hlasů
26936
zhlédnutí

Proměny českého zločinu

Nejslavnější kriminální případy první dekády 21. století, nové metody užívané podsvětím i policií

57 min | další Dokumenty »

upozorňovat

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

petra 17.1.2014 22:43 (!) reagovat 0 + - 0

zajímavé

existují další díly???

p.ondrus@yaho.com 6.11.2010 14:54 (!) reagovat 5 + - 1

Pekna relacia prierezom ceskeho zlocinu,alebo jej vyvojom po zmene rezimu v byvalom socialistickom Ceskoslovensku.Bohuzial to iste sa odohravalo aj na slovenskej strane a zlocin akehokolvek rozsahu a druhu tam mal zelenu,hlavne za vlady V.Meciara a jeho HZDS.To sa tam v tej dobe,diali veci co len zasvateni ucastnici,tej doby vedia.Cely ten system,justicie,policie a slusnych obcanov tam dostavali na frak a tyto vagabundi sa len ludom vysmievali do oci,co vy chudaci co vy nam mozete.Veru,taketo boli 90.roky na slovensku.Skratka povedane no hnus!!!A teraz,tyto vagabundi sa dnes snazia pretrasformovat,medzi slusnych a uctievanych podnikatelov,ktory sa znazia vyzerat nenapadne a uhladene,ale kto ma prehlad vie,kto je kto.Ta doba,zas nie je az tak daleko......

Kuliš 18.10.2010 10:21 (!) reagovat 10 + - 5

Hezký pořad

Pěkný pořad. Úspěchy policie. Podstatný je spíše zločin uvnitř složek, které tyto zločiny mají odhalovat.

Mukl 31.10.2010 14:08 (!) reagovat 9 + - 11

To vůbec není hezký pořad.

Je to otřesný dokument a dává moc mizerné vysvědčení českým politikum, poslancum i justici. Čeští politici se předevší a v první řadě starají o svůj prospěch a na potřebné zákony neměli a dosud nemají čas. Když si nevědí s něčím rady, proč se nepoučí zkušenocsti z jiných státu. To by přece nebyla hanba ani porušení ČR suverenity. Proč také stejně nezakročí stát proti narachistickému dobytku tak jako zakročuje proti skinum? Také proč netrestá rasové zločiny cikánu, tak jako těch skinu či neonaci? Prostě Čechy vždy byla země šlendriánu a takovou zustává.

Kropotkin 28.2.2011 19:33 (!) reagovat 10 + - 7

Mukle, dej se dohromady, než začneš psát o "anarchistickém dobytku". Jak jde vidět, nic ti neříká pojem anarchismu v dějinných a historických souvislostech. Jsi klasický tmář, který razí dogmatickou tezi o zfetované mládeži a naprosto ignoruje anarchismus coby politický a filosofický koncept založený na reálných předpokladech federalistického a decentralizovaného uspořádání rovnostářské společnosti. Pro mě takoví jako ty zůstanou navždy stupidními ovcemi bez základních vědomostí, odsuzuješ něco naprosto zprofanovaným způsobem. Spi dál.

Související