iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 8. 2017
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

2 hlasy
1081
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vlčkovská lávka

  0:56 do playlistu

  Vlčkovská lávka
  Nenechte si ujít 22. ročník soutěže o nejpomalejší přejetí lávky nad hladinou rybníka na jízdním kole! V areálu Koliby ve Vlčkové je ale třeba dávat si pozor na místní vodníky… Nevěříte? Přijeďte se podívat!

 • Olomoucký drak

  1:50 do playlistu

  Olomoucký drak
  V areálu VK Olomouc se uskuteční na řece Moravě závody dračích lodí. Pojedou se sprinty na 200 metrů, a to na malých i velkých lodích. Přijďte fandit! Bude tu i bohatý doprovodný program na suchu.

 • Hrad Hukvaldy

  2:50 do playlistu

  Hrad Hukvaldy
  Hukvaldy se rozezní v tónech dobové hudby. Přijďte si poslechnout Příběh potulného pěvce hudební skupiny DEVĚTSIL v sobotu od 11.00 do 16.00. A nezapomeňte si na pokladně říct o leták k letní hře Probuď Déčko!

 • Festival Jurt "Oheň, světlo, teplo a život"

  6:18 do playlistu

  Festival Jurt "Oheň, světlo, teplo a život"
  Velbloudy ze Žitavské zoo, tržiště řemesel, divadélka a dílničky pro děti – tohle všechno naleznete na senzačním festivalu Jurt. Jurty jsou tradiční obydlí kočovných kmenů a letošní festival se zaměřuje na oheň, světlo, teplo a život.

 • Ovčácké slavnosti

  7:00 do playlistu

  Ovčácké slavnosti
  První srpnová neděle bude v Borovanech patřit Ovčáckým slavnostem. Konají se v Zahradě v podzámčí a uvidíte tu výstavu plemen ovcí, ruční i elektrické stříhání vlny či ukázku práce ovčáckých psů. A nenechte si ujít exkurzi na ovčí farmu Mlsná ovečka :-).

 • Svátek řemesel na Křivoklátě

  7:51 do playlistu

  Svátek řemesel na Křivoklátě
  Kdo má rád dřevo, může vyrazit v sobotu na Křivoklát. Vyvrcholí tu týdenní řezbářské sympozium Křivořezání. Hlavním tématem jsou Křivoklátské pověsti a svou práci tady představí více než 30 řezbářů z celé naší republiky. Uvidíte tady ale i další řemesla.

 • Muzeum záhad na Slezskoostravském hradě

  8:34 do playlistu

  Muzeum záhad na Slezskoostravském hradě
  Také zbožňujete záhady? Na Slezskoostravském hradě je jich více než dost! Třeba taková bájná amazónská příšera Mapinguari, která se podle legend vyznačuje tím, že příšerně smrdí…

 • American Food Day v Botanické zahradě

  11:59 do playlistu

  American Food Day v Botanické zahradě
  Za americkými specialitami nemusíte cestovat za oceán. Stačí vyrazit do Botanické zahrady v Praze na American food day. Kromě výborného jídla se můžete těšit na spoustu muziky a další program, který vám přiblíží kulturu Severní i Jižní Ameriky.

 • Velká ohňová show

  13:16 do playlistu

  Velká ohňová show
  Velká ohňová show se světelnými, laserovými a zvukovými efekty se koná v sobotu v Šiklově mlýně. A protože se celá show odehrává ve westernovém městečku, můžete si vyzkoušet i rýžování zlata!

 • Výstava: Les pramenů

  13:57 do playlistu

  Výstava: Les pramenů
  Výstava Příběhy lesů nabízí výjimečné zážitky, poznání i hru. Nechte si vyprávět příběh z hlubin hlubockých lesů…

 • Den lvů a slonů v Zoo Dvůr Králové

  17:16 do playlistu

  Den lvů a slonů v Zoo Dvůr Králové
  Kdo se vydá ve čtvrtek 10. srpna do Zoo ve Dvoře Králové, bude mít možnost oslavit Světový den lvů a slonů. Sraz je v 11:00 u výběhu slonů, kde proběhne sloní rozcvička. A ve 13:00 hodinu pak můžete u výběhu lvů sledovat, jak se svými dárky zatočí lvi berberští.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související