TS Ostrava | TS Brno

iVysílání

stránky pořadu
ČT 211. 9. 2011
11:25

1 2 3 4 5

3 hlasy
1787
zhlédnutí

Máte mě!

Aquaterapie — Kočičí značkování — Králičí hop

13 min. | další Magazíny »

upozorňovat

Načítám přehrávač...

přehrát vše

  • Aquaterapie

    00:50 do playlistu

    Aquaterapie
    Dorinka je mladá doga, které osud nadělil velké trápení. Zřejmě následkem očkování zcela ochrnula. Jen díky tomu, že její majitelé jsou silní a tvrdohlaví lidé, nepřestávali hledat pomoc a věřit, zřejmě by už Dora nežila. Podívejte se na dojemný příběh, v němž hrála velkou roli neobvyklá veterinární metoda – aquaterapie.

  • Kočičí značkování

    05:33 do playlistu

    Kočičí značkování
    Spíše bychom mohli říci kocouří, protože dominantních koček, které si značkují teritorium, je mnohem méně. Kočky spíše značkují mužské elementy, kdežto kocouři všechno důležité. A s takovým kocourkem není život žádný med. Co dělat v takových případech? Tady je každá rada drahá, ale pár jich přeci jen uslyšíte!

  • Králičí hop

    10:13 do playlistu

    Králičí hop
    Kuriozitka na závěr je ze života králíků – sportovců. Dozvíte se, že skákání je pro králíka zcela přirozené a na tom je králičí parkur založen. A věřte, že až uvidíte ty výšky, které králíci zdolávají, budete se divit. Králičí hop vznikl jako sportovní disciplina ve Švédsku, v Čechách se zatím nezávodí.

Přehrát vše

Související

1 - 6 z 25 >>
Mobilní aplikace ČT
Zavřít

Upozorňovat

Pokud chcete upozornit e-mailem vždy při zařazení nové části tohoto pořadu do iVysílání, vyplňte a odešlete formulář. Službu můžete snadno zrušit pomocí odkazu v každém došlém mailu.

Načítám...