iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 10. 2011
18:50 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
1042
zhlédnutí

Kultura s Dvojkou

Ceny Divadelních novin — Houslista Thomas Zehetmair — Výstava scénografických návrhů Jitky Moravcové — Výstava Život nejen na zámku a hrady, jak je neznáte

10 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ceny Divadelních novin

  0:38 do playlistu

  Ceny Divadelních novin
  Divadelní noviny udělovaly 6. října 2011 již pojedenácté Ceny za nejlepší tvůrčí počin uplynulé sezony. O oceněných rozhodlo grémium sestavené ze členů redakce, jejích nejbližších spolupracovníků a zástupců odborné kritické veřejnosti.

 • Houslista Thomas Zehetmair

  4:07 do playlistu

  Houslista Thomas Zehetmair
  Světoznámý rakouský houslista Thomas Zehetmair vystoupil v rámci 16. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Struny podzimu. Odborníky vysoce ceněný talent předvedl divákům v bývalém kostele svaté Anny, nazývaném nyní Pražská křižovatka, jedny z interpretačně nejnáročnějších skladeb pro housle - výběr z Capricií Nicola Paganiniho a sonáty pro sólové housle belgického virtuosa Eugéna Ysaye.

 • Výstava scénografických návrhů Jitky Moravcové

  6:30 do playlistu

  Výstava scénografických návrhů Jitky Moravcové
  V galerii Vyšehrad probíhá výstava scénografických návrhů a kostýmních realizací výrazné osobnosti české divadelní kultury Jitky Moravcové.

 • Výstava Život nejen na zámku a hrady, jak je neznáte

  8:16 do playlistu

  Výstava Život nejen na zámku a hrady, jak je neznáte
  Návštěvní sezona našich památek ještě nekončí. Zákulisí českých hradů a zámků ukazuje výstava "Život nejen na zámku a hrady, jak je neznáte", která je v prostorách augustiánského opatství Mendelova muzea v Brně otevřena do 19. 10. 2011.

Přehrát vše

Související