iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 4. 2009
20:10 na ČT2

1 2 3 4 5

100 hlasů
7569
zhlédnutí

Neohrožení ohrožení

Slouží pravdě, přesto jim jde o pověst, ne-li o život. Dokument o elitě novinářů

59 min | další Dokumenty »

upozorňovat

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

nadama 12.4.2009 21:04 (!) reagovat 1 + - 2

Sestříhání

Ačkoliv nejsem politik, také mám zkušenost, že má slova byla sestříhána tak nesmyslným způsobem, že jsem pak obtížně vysvětlovala, že jsem to takhle neřekla. Přitom vůbec o nic nešlo. V mnoha pořadechlze pozorovat při opakovaném sledování pořadu, že části rozhovoru jsou vysílány ne v tom pořadí v jakém byly řečeny, což rovněž může měnit smysl.

xxx 23.5.2010 3:48 (!) reagovat 4 + - 0

Vazena pani nadamo,

dost dobre jsem nepochopila, co Vasim prispevkem chcete sdelit. Tomu dokumentu jsem vsak porozumnela velmi dobre a jednotlive zabery pak byly sestrihany tak, aby divak rozumel a pochopil napr. "obhajobu" pana politika, co za stolem sedel. Myslim, ze dokument vyznel velmi srozumitelne a pokud mate pocit, ze jednotlive zabery byly samoucelne sestrihany, pak, aniz bych Vas osobne znala, jste o sobe sdelila vic, nez si myslite. Sorry.