TS Ostrava | TS Brno

iVysílání

stránky pořadu
ČT 16. 6. 2009
14:05

1 2 3 4 5

12 hlasů
5295
zhlédnutí

Mezi námi zvířaty

Hříbě Vandy Hybnerové — Zvířecí hřbitov — Zubní kámen u psa — Láska u žiraf — Včelař

25 min. | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

  • Příběh

    01:40 do playlistu

    Příběh
    Moderátor Václav Vydra se tentokrát vypraví za láskou ve světě lidí a zvířat. A začneme samozřejmě u koní – osudem hříběte Pišóna, kterého si pořídila rodina Vandy Hybnerové. Jednou se Pišón tak vážně zranil, že přivolaný veterinář navrhoval nechat poníka utratit. Rodina se rychle poradila a jednohlasně odmítla. A děly se věci! Žasli nejen laici, ale hlavně odborníci. A Pišón? Skáče dál, pochopitelně, vždyť víte, že v našem pořadu smutné konce nepěstujeme!

  • Zvířata děkují
  • Veterinární téma

    13:11 do playlistu

    Veterinární téma
    K lásce patří voňavé pusinky, ale to chce vonný dech. A tak jsme zajeli na veterinu, kde zvěrolékařka odhalila příčinu zápachu z tlamičky psa a provádělo se odstranění zubního kamene. Zubní kámen u psa není možné odstranit bez zklidnění, ale není nutné psa uvést do celkové anestezie, jak se majitelé pejsků obávají. Stačí analgosedace, při které je pacient jen obluzen.

  • Žirafy

    15:41 do playlistu

    Žirafy
    A jak je to s láskou u žiraf? Mají pevné partnerské vztahy? A co rodičovské city? Pan kurátor Zoo Praha Jaroslav Šimek nám řekl, že si samice mládě hlídá a je připravena je před vetřelcem bránit. A taky jsme se dověděli, proč žirafy rodí ve stoje.

  • Zvířecí tajemství

    20:14 do playlistu

    Zvířecí tajemství
    O tom, že láska ke včelám může přejít i ze syna na otce, se nám svěřil Tomáš Bartoň. Včely si přinesl domů jako malý kluk, k nelibosti rodičů. Zatímco štěně či kotě by maminka jistě vypoklonkovala, včel se bála a tak se u Bartoňů zabydlely. Také nám prozradil, jaké výchovné metody používá, aby měl jen mírné a hodné včely.

Přehrát vše

Související

1 - 6 z 22 >>
HbbTV aplikace České televize
Zavřít

Upozorňovat

Pokud chcete upozornit e-mailem vždy při zařazení nové části tohoto pořadu do iVysílání, vyplňte a odešlete formulář. Službu můžete snadno zrušit pomocí odkazu v každém došlém mailu.

Načítám...