iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 10. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
673
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Průtahy na obchvatu Třince

  0:52 do playlistu

  Průtahy na obchvatu Třince
  Sdružení stavebních firem v čele s portugalskou společností MotaEngil zastavilo práce na obchvatu Třince. Důvodem má být podle investora, kterým je Ředitelství silnic a dálnic platební neschopnost jedné z firem. Stavebníci pracovali na druhém úseku, který vede z Oldřichovic do Bystřice.

 • Nová šance pro Černou kostku

  5:48 do playlistu

  Nová šance pro Černou kostku
  V Ostravě je znovu ve hře Černá kostka, tedy nové sídlo krajské vědecké knihovny. Stavbu za více než miliardu korun, která před 12 lety zvítězila v architektonické soutěži, prosazuje nové vedení Moravskoslezského kraje. Jeho postoj potěšil příznivce stavby, pod petici za Černou kostku se nově podepsalo pět set lidí. Ostrava je posledním z velkých měst v Česku, kterému reprezentativní sídlo krajské knihovny chybí.

 • Řidič smetl na přechodu chodce a ujel

  12:28 do playlistu

  Řidič smetl na přechodu chodce a ujel
  Policisté pátrají po bezohledném řidiči, který včera brzy ráno na přechodu pro chodce v Ostravě smetl devatenáctiletého mladíka a z místa nehody s rozbitým autem ujel. Přivolaní záchranáři vážně zraněného muže převezli do nemocnice.

 • Zasedání Rady ČT

  14:33 do playlistu

  Zasedání Rady ČT
  V Ostravě dopoledne zasedala Rada ČT. Radní zhodnotili práci ostravského studia ČT a poslechli si návrhy připravovaných projektů, které už brzy spatří také diváci na televizních obrazovkách - jako například vánoční pohádku Slíbená princezna, detektivní drama Spravedlnost nebo dokument Vrtěti lvem.

 • Canisterapie bez pravidel

  17:14 do playlistu

  Canisterapie bez pravidel
  Zástupci nejdéle fungujících canisterapeutických organizací z celé ČR jednali ve Frýdku-Místku. Společné zasedání lidí, kteří mají s touto formou pomoci mnohaleté zkušenosti, se na severní Moravě konalo vůbec poprvé.Odborníci se radili hlavně o tom, co české zooterapii chybí a co by se mělo změnit.

 • Včelaře trápí mor a málo nektaru

  19:42 do playlistu

  Včelaře trápí mor a málo nektaru
  Nedostatek nektaru a především včelí mor trápí včelaře v Olomouckém kraji. Kvůli tomu bude letos také méně medu. Někteří včelaři totiž v létě žádný med nestočili a už od července museli dokonce svá včelstva přikrmovat.

 • Hostinec u Kamenného stolu

  22:13 do playlistu

  Hostinec u Kamenného stolu
  Příběh plný laskavého humoru z lázeňského městečka uvádí Národní divadlo moravskoslezské. Činohra nastudovala adaptaci známého románu Karla Poláčka Hostinec U kamenného stolu. Na velké jeviště divadla Jiřího Myrona se vešel hostinec, lázeňský pramen i taneční parket.

Přehrát vše

Související