iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 7. 2015
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
1285
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dny lidí dobré vůle

  1:11 do playlistu

  Dny lidí dobré vůle
  Tradiční Dny lidí dobré vůle na Velehradě začínají - zítra se tam sejdou tisíce věřících z celé republiky. Organizátoři dnes poutní místo připravovali a zajistit musí i ochranu poutníků před horkem.

 • Hrozba viru MERS nepotvrzena

  10:04 do playlistu

  Hrozba viru MERS nepotvrzena
  Podezření na nákazu koronavirem MERS se nepotvrdilo. Pracovník brněnské cestovní kanceláře, který měl příznaky ale dál zůstává v nemocnici v Praze. Lidi z autobusu, kterým jel, zdravotníci propustili z karantény.

 • Málo pitné vody

  12:44 do playlistu

  Málo pitné vody
  Málo pitné vody trápí obec Bukovinka na Blanensku. Společně s nedalekou Bukovinou mají tři vrty, přesto museli oba starostové vyhlásit zákaz zalévání zahrad a napouštění bazénů společnou vodou z vodovodu.

 • Kontroly na Baťově kanále

  15:18 do playlistu

  Kontroly na Baťově kanále
  Plavidla na Baťově kanále a řece Moravě dnes kontrolovali policisti z Uherského Hradiště společně se Státní plavební správou. Zajímal je hlavně stav lodí a střízlivost těch, kteří je řídili. Drtivá většina výletníků obstála.

 • Budoucnost Velké ceny v rukou ministerstva školství

  17:19 do playlistu

  Budoucnost Velké ceny v rukou ministerstva školství
  Dohodl se na tom dnes šéf Mistrovství světa silničních motocyklů Carmelo Ezpeleta a ministryně Kateřina Valachová. Společnou smlouvu, která by měla zajistit i státní dotace, teď připraví ministerští právníci.

 • V Olomouci počítají netopýry

  20:45 do playlistu

  V Olomouci počítají netopýry
  V Olomouci probíhá sčítání chráněných netopýrů rezavých. Využívají především prostředí lidských obydlí. Spočítat, kolik jich ve městech žije, se dosud nikdo nepokusil. Jde totiž o druh, který často migruje a své úkryty střídá.

 • Festival španělské kultury Iberica

  22:34 do playlistu

  Festival španělské kultury Iberica
  Špičkoví lektoři flamenca - v Brně a Boskovicích. Na dvanáctém ročníku Festivalu Iberica učí lidi španělskému tanci a zpěvu. Přehlídka nabízí desítky kurzů a bohatý program spojený se španělskou a latinskoamerickou kulturou.

Přehrát vše

Související