iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 4. 2014
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
302
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Reakce na včerejší rozhodnutí hejtmana

  1:12

  Reakce na včerejší rozhodnutí hejtmana
  Vrátíme se k rozhodnutí Michala Haška opustit poslanecký post a zůstat ve funkci jihomoravského hejtmana. Jakou odezvu vyvolalo u krajských zastupitelů?

 • Otrav oxidem uhelnatým přibývá

  10:16

  Otrav oxidem uhelnatým přibývá
  Pondělní otrava oxidem uhelnatým, který unikal z karmy v jednom z bytů ve ve Valašském meziříčí, skončila tragicky. Starší ze dvou sourozenců, kteří se otrávili při koupání ve vaně, zemřel.

 • Hrozí menší úroda hroznů

  14:32

  Hrozí menší úroda hroznů
  Do révy na celém jihu a východě Moravy se pustily osenice. Malé housenky, které požírají ve velkém očka vinné révy. Vypátrat je, je pro vinaře složité, objevují se totiž jenom v noci.

 • Imunoterapie - lékaři ji zkouší proti melanomům

  17:32

  Imunoterapie - lékaři ji zkouší proti melanomům
  V Brně dnes odstartovaly onkologické dny. Nová metoda dokáže povzbudit imunitu člověka natolik, aby v ideálním případě dokázala nádor sama zlikvidovat.

 • V Olomouci začala jarní Flora

  19:58

  V Olomouci začala jarní Flora
  Už od rána proudily na výstaviště tisíce lidí. Tématem jubilejního 35. ročníku Flory je divotvorná zahrada, kterou v hlavním pavilonu zaplnilo zhruba 5 tisíc řezaných květin

 • Nová expozice v Jurkovičově vile

  21:56

  Nová expozice v Jurkovičově vile
  Dvě generace designu, které od sebe dělí víc než sto let, jsou k vidění v Brně pod jednou střechou. Ve vile slovenského architekta a návrháře Dušana Jurkoviče vystavují svoje díla jedni z nejvýznamnějších současných českých designérů - studio Koncern.

Přehrát vše

Související