iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 12. 2014
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1403
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Předvánoční horečka

  1:28 do playlistu

  Předvánoční horečka
  Předvánoční horečka vrcholí, od svátků nás dělí čtyři dny a poslední víkend - ten je pro mnohé poslední šancí dokoupit dárky, stromek a kapra. Téma pro Události v regionech.

 • Klid v muničním skladu

  9:31 do playlistu

  Klid v muničním skladu
  Týden uplynul od posledních neřízených výbuchů v areálu muničních skladů u Vlachovic – Vrbětic na Zlínsku. Pokud klid vydrží i přes víkend, budou moct pyrotechnici začít čistit cesty v uzavřeném areálu a připravovat tak odvoz munice.

 • Teplo ohrožuje lyžování

  12:57 do playlistu

  Teplo ohrožuje lyžování
  Teplota sice přesahuje přes den 10 stupňů, přesto se na některých místech v kraji lyžuje. Sníh je ale jen na jedné. Bílé pokrývky ale ubývá a tak hrozí, že po víkendu budou mít všechny sjezdovky zavřeno.

 • Bezpečnější školy

  17:21 do playlistu

  Bezpečnější školy
  České školy v průzkumu bezpečnosti obstály. Opatření kontrolovala školní inspekce v reakci na říjnovou tragédii. Psychicky narušená žena tehdy vtrhla do školy ve Žďáru nad Sázavou.

 • Další daňové podvody na Zlínsku

  19:16 do playlistu

  Další daňové podvody na Zlínsku
  Policisté a celníci překazili další miliardový daňový únik. Tentokrát se ale nejednalo o nezákonné obchody s lihem, ale s věcmi běžné denní potřeby.

Přehrát vše

Související