iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 10. 2014
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
636
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dopravní komplikace

  1:16 do playlistu

  Dopravní komplikace
  Dálnice D1 se opravuje, u Vyškova je navíc výluka na železnici. Zároveň začínají podzimní prázdniny a policie očekává dopravní komplikace.

 • Evakuace na Zlínsku skončila

  9:33 do playlistu

  Evakuace na Zlínsku skončila
  Od sedmé hodiny ranní dnes ve Vrběticích a části Vlachovic na Zlínsku muselo své domovy opustit téměř osm stovek lidí. V místě totiž pokračovaly práce pyrotechniků, kteří oblast prohledávali a zjišťovali, jestli se v ní nenachází munice.

 • Stížnosti na volby

  12:09 do playlistu

  Stížnosti na volby
  Nesprávné údaje na kandidátních listinách nebo údajné kupčení s hlasy u volebních místností. Víc než dvě desítky podobných stížností na poslední komunální volby bude řešit krajský soud v Brně. Návrhy mohli lidé podávat do dnešní 16. hodiny.

 • Znojemské referendum o hazardu

  14:14 do playlistu

  Znojemské referendum o hazardu
  V sobotu budou obyvatelé Znojma rozhodovat o budoucnosti hazardu ve městě. Referendum provázely spory - zastupitelstvo nevyhlásilo termín jeho konání spolu s komunálními volbami, jak původně chtěli iniciátoři.

 • Knihovny lákají na akce

  16:32 do playlistu

  Knihovny lákají na akce
  Jenom knížky nestačí – to je heslo úspěšných veřejných knihoven. Dvě z nich, letos ověnčené titulem „Knihovna roku České republiky“, se nachází na Valašsku. Tamní knihovnice stále přichází s novými nápady, jak přilákat návštěvníky.

 • Dopravní komplikace na dálnici

  18:49 do playlistu

  Dopravní komplikace na dálnici
  Řidičům odjíždějícím na podzimní prázdniny komplikují cestu zavírky nejen na dálnici.

 • Nejkrásnější pes Evropy

  20:08 do playlistu

  Nejkrásnější pes Evropy
  Počet psů v jihomoravské metropoli se téměř zdvojnásobil. Na brněnském výstavišti totiž odstartovala v Česku dosud největší mezinárodní výstava psů. O titul nekrásnějšího psa v Evropě přijelo bojovat přes dvacet tisíc zvířat z celého světa.

Přehrát vše

Související