iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 8. 2014
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
600
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

27 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nové vzpomínky na okupaci

  1:23 do playlistu

  Nové vzpomínky na okupaci
  Okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968 a krvavě potlačené protirežimní demonstrace o rok později si dnes připomíná celá republika.

 • Lepší památková péče

  9:55 do playlistu

  Lepší památková péče
  Ty nejohroženější památky, o které se ale jejich majitelé dlouhodobě nestarají, by měl stát vyvlastnit. To si myslí zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček.

 • Opakované prohřešky v hernách

  13:13 do playlistu

  Opakované prohřešky v hernách
  Brněnské herny nerespektují vyhlášku proti hazardu. Dokonce i ty, u kterých už strážníci jednou našli chyby - nepovolenou reklamu na hazard či provozování videoloterijních terminálů do 14ti hodin.

 • Kam proudí peníze z hazardu?

  15:09 do playlistu

  Kam proudí peníze z hazardu?
  Připravované referendum za zrušení hazardu v Olomouci, debata o provozování výherních přístrojů v Jeseníku - příklady iniciativ, které se snaží upravit počet hracích zařízení ve městech.

 • Tragický experiment s léky

  17:09 do playlistu

  Tragický experiment s léky
  Tragickým případem zneužití léků se začal zabývat krajský soud ve Zlíně. Po březnovém večírku, na kterém trojice mladých lidí kombinovala léky proti bolesti s alkoholem, zemřel osmnáctiletý mladík.

 • Bezpečnost na Barum Rally

  19:12 do playlistu

  Bezpečnost na Barum Rally
  Poslední prázdninový víkend ve Zlíně odstartuje populární Barum Rally, závod seriálu mistrovství Evropy v automobilových soutěžích. Na start 44. ročníku se postaví skoro 200 posádek.

 • Na Vysočině přibylo nemocných encefalitidou

  22:20 do playlistu

  Na Vysočině přibylo nemocných encefalitidou
  O víc než polovinu stoupl oproti loňskému roku v Kraji Vysočina počet lidí s klíšťovou encefalitidou. Vysočina dlouhodobě paří mezi kraje s nejvyšším výskytem tohoto onemocnění.

 • Nová podzemní expozice

  24:28 do playlistu

  Nová podzemní expozice
  Města na Vysočině investují do úprav podzemí. Nová expozice teď vznikla v Telči za 13 milionů korun. Otevřená bude od září, my jsme se do podzemí s kamerou vydali už teď.

Přehrát vše

Související