iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 4. 2014
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
497
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Věřící si připomínají smrt Ježíše na kříži

  1:17

  Věřící si připomínají smrt Ježíše na kříži
  Zásadní den křesťanského roku – Velký pátek. Dnes si věřící připomínají ukřižování Ježíše Krista. Velikonoční svátky stojí v duchovní hierarchii výš než svátky Vánoční.

 • Před svátky roste prodej vajec

  6:47

  Před svátky roste prodej vajec
  Přípravy na Velikonoce jsou v plném proudu. Obchody zahlcuje velikonoční zboží. Kromě čokoládových zajíců plní regály především vajíčka.

 • Problém policejního ředitele

  9:26

  Problém policejního ředitele
  Bronislav Šabršula - ředitel uherskohradišťské policie - je podezřelý z řízení pod vlivem alkoholu. Policejní hlídka ho včera pozdě večer našla spícího v autě, které na frekventované silnici bránilo v bezpečné jízdě jiným řidičům.

 • Letos už 14 úmrtí na přejezdech

  13:34

  Letos už 14 úmrtí na přejezdech
  Spěch, špatný odhad vlastní rychlosti a obcházení předpisů. To jsou nejčastější příčiny letošních 44 nehod na železničních přejezdech. Zemřelo při nich 14 lidí. To je nejvíc za stejné období v posledních čtyřech letech.

 • Začala pstruhová sezona

  15:28

  Začala pstruhová sezona
  Sváteční dny prožívají i rybáři, od středy můžou po zimní pauze znovu do pstruhových revírů - začala tolik očekávaná pstruhová sezona. Pro mnohé příznivce Petrova cechu je to nejvýznamnější období v roce.

 • Zvýšená doprava před prodlouženým víkendem

  17:39

  Zvýšená doprava před prodlouženým víkendem
  Policie posiluje kvůli prodlouženému víkendu hlídky na silnicích. Velký nápor očekává především v pondělí. Nehody přitom už dnes komplikovaly dopravu na jihomoravských silnicích.

 • Půjčování kol v ulicích Brna

  19:24

  Půjčování kol v ulicích Brna
  Půjčit si jízdní kolo přímo na ulici bude od příštího týdne možné i v Brně. Po Praze a Olomouci startuje v jihomoravské metropoli služba RE-KOLA.

 • Premiéra Létajícího dítěte v Buranteatru

  21:49

  Premiéra Létajícího dítěte v Buranteatru
  eskou premiéru hry renomovaného německého autora Rolanda ((Schimmelpfenniga)) ŠIML-PFENIGA - Létající dítě - uvede už zítra brněnské divadlo BURAN-TEATR. V netradiční inscenaci vystupuje šestice herců.

Přehrát vše

Související