iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 1. 2015
18:00 na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
576
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Sníh komplikoval dopravu

  1:06 do playlistu

  Sníh komplikoval dopravu
  Ranní sněžení dnes zkomplikovalo dopravu v Jihomoravském i Zlínském kraji. Policisté vyjížděli k desítkám dopravních nehod – naštěstí bez vážnějších zranění. Úlevu přinesla řidičům až odpolední obleva.

 • Spory na zastupitelstvu Kraje Vysočina

  4:53 do playlistu

  Spory na zastupitelstvu Kraje Vysočina
  Krajští zastupitelé na Vysočině dnes volili nového předsedu finančního výboru. Za plat ji vykonával člen KSČM, proti tomu se ale postavila opozice a navrhla, aby nový předseda pracoval zadarmo.

 • Nábor vojáků na úřadech práce

  8:55 do playlistu

  Nábor vojáků na úřadech práce
  Až 1500 nových vojáků chce tento rok přijmout do služby armáda. Plošný nábor od letoška zahájila i na úřadech práce - třeba na jižní Moravě tam chodí na besedy s vojáky desítky nezaměstnaných.

 • Nový zvon pro Veliny

  10:54 do playlistu

  Nový zvon pro Veliny
  Nový zvon zasvěcený sv. Mikuláši dnes odlili zvonaři v dílně Marie Tomáškové – Dytrychové v Brodku u Přerova. Znít bude v kostele ve Velinách u Pardubic. Složili se na něj sami obyvatelé obce a přispěli také sponzoři.

 • Přípravy převozu munice z Květné

  13:46 do playlistu

  Přípravy převozu munice z Květné
  Část nevybuchlé munice z Vrbětic může být uložena ve dvaceti skladech v Květné na Svitavsku. Areál je vyklizený a hlídaný. O přepravě nebezpečného materiálu dnes mimořádně jednala Bezpečnostní rada Pardubického kraje.

 • Budoucnost Velké ceny

  15:30 do playlistu

  Budoucnost Velké ceny
  Brněnská Velká cena je tématem jednání ve španělském Madridu. Jihomoravský hejtman Michal Hašek tam odjel na v pořadí už druhou schůzku s firmou Dorna Sports, která motocyklový šampionát pořádá.

 • Den památky obětí holocaustu

  17:50 do playlistu

  Den památky obětí holocaustu
  Na mnoha místech České republiky si dnes připomínají 70. výročí osvobození koncentračního tábora v Osvětimi. Muzeum romské kultury v Brně k němu připravilo vzdělávací program pro středoškoláky.

 • Schindlerova továrna

  19:42 do playlistu

  Schindlerova továrna
  Brněnec – místo, které znamenalo záchranu pro 1200 Židů - pracovali v tamní továrně Oskara Schindlera. Zatím co sám kontroverzní německý podnikatel má stálou výstavu ve svitavském muzeu, pomníku v Brněnci se nedočkal a ze samotné továrny zbyly jen ruiny.

 • Vizuál pro zlínský festival

  21:35 do playlistu

  Vizuál pro zlínský festival
  Pomyslné 55. narozeniny oslaví letos zlínský filmový festival. Organizátoři právě teď představují ve Zlíně jeho novou grafickou podobu, takzvaný vizuál.

Přehrát vše

Související