iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 9. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1953
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nový radar v Bučovicích

  0:32 do playlistu

  Nový radar v Bučovicích
  Sto pokut denně rozdává nově radnice v Bučovicích na Vyškovsku. Výsledek instalace nového radaru na hlavním průtahu městem.

 • Zpomalovací prvky na silnici

  3:10 do playlistu

  Zpomalovací prvky na silnici
  Auta v obcích ale nebrzdí jen radary, jak jsme viděli v reportáži. Na Vysočině si starostové chválí zpomalovací semafory. Podle dopravních expertů jsou ale nejlepším řešením stavební úpravy.

 • Oprava vranovské hráze

  7:16 do playlistu

  Oprava vranovské hráze
  louho plánovaná oprava hráze přehrady ve Vranově nad Dyjí začne prvního října. Definitivní termín zveřejnilo Povodí Moravy. Hráz kvůli tomu bude dva a půl roku uzavřená.

 • Návštěva premiéra

  9:39 do playlistu

  Návštěva premiéra
  Nejstarší předvolební slib v jihomoravském kraji se znovu opakuje. Podle premiéra Bohuslava Sobotky se v příštím volebním období začne konečně stavět dálnice na Vídeň.

 • Soukromé školy

  12:31 do playlistu

  Soukromé školy
  Skoro na dvojnásobek vzrostl za posledních pět let počet žáků, kteří navštěvují soukromé základní školy na jižní Moravě. Úměrně tomu přibývá taky těchto zařízení a postupně se rozšiřují do dalších okresů.

 • Hokejový stadion v Jihlavě

  14:38 do playlistu

  Hokejový stadion v Jihlavě
  Budoucnost Horáckého zimního stadionu dnes znovu řeší jihlavští zastupitelé. Dosluhující hala nutně potřebuje rekonstrukci, vedení města se ale nedokáže shodnout, jak rozsáhlá bude

 • Špatný stav stadionu v Ledči

  16:46 do playlistu

  Špatný stav stadionu v Ledči
  Zimní stadion Ledeč se připravuje na novou sezónu s novinkou za 150 tisíc korun. Pod střechu muselo nechat město nainstalovat bezpečnostní sítě.

 • Investice v Luhačovicích

  18:18 do playlistu

  Investice v Luhačovicích
  Největší moravské lázně - v Luhačovicích - teď nepatří zrovna k nejklidnějším místům lákajícím k odpočinku. Po letech krize se lázeňská společnost pustila do výměny desítky let starých tepelných rozvodů.

 • Brněnský řezbář vystavuje v Blansku

  21:00 do playlistu

  Brněnský řezbář vystavuje v Blansku
  Hrát si dovoleno - už samotný název výstavy v blanenské galerii napovídá, že zákaz sahat na exponáty pro tentokrát neplatí. Zrušil ho sám autor - řezbář Antonín Maloň, který do Blanska přivezl loutky a pohyblivé objekty.

Přehrát vše

Související