iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 5. 2012
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2295
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vrazi Michala Tofla dopadeni

  0:49 do playlistu

  Vrazi Michala Tofla dopadeni
  Policisté odhalili tři muže podezřelé z vraždy Michala Tofla. Bývalý policista byl před dvěma lety v Brně zastřelen samopalem.

 • Brněnským vědcům se podařilo poodhalit tajemství déja vu

  4:01 do playlistu

  Brněnským vědcům se podařilo poodhalit tajemství déja vu
  Brněnským vědcům se podařilo částečně objasnit jednu se záhad lidské mysli - fenomén déja vu. Zjistili, že tento prožitek je vlastně drobnou chybou v nervovém systému, kterou způsobuje podráždění části mozku.

 • Dopravě pro handicapované hrozí zánik

  5:55 do playlistu

  Dopravě pro handicapované hrozí zánik
  Handicapovaní v Brně bojují za záchranu speciální dopravy. Tu provozuje Liga Vozíčkářů - teď ji ale musela omezit. Nedostala totiž dotaci od města a pojišťovna snížila platbu za výkon na polovinu.

 • Nechte si poradit, jak si umýt ruce

  8:10 do playlistu

  Nechte si poradit, jak si umýt ruce
  Světový den hygieny rukou, který se mezinárodně slaví zítra si v Česku připomněla desítka nemocnic . Právě důsledná hygiena rukou doma i v nemocnicích může zjednodušit léčbu a snížit riziko infekcí.

 • Manéž Bolka Polívky

  9:53 do playlistu

  Manéž Bolka Polívky
  Brněnské studio České televize natáčí v těchto dnech další díl populární Manéže Bolka Polívky. Ze tří představení pak režisér Rudolf Chudoba poskládá mozaiku scének a vystoupení, které diváci uvidí ještě v květnu na obrazovce.

 • Münzova vila se bortí

  12:07 do playlistu

  Münzova vila se bortí
  Stav funkcionalistické Münzovy vily v Brně-Pisárkách se ukázal krátce po zahájení rekonstrukce jako velmi špatný. Vyžaduje mnohem razantnější zásah.

 • Sloupky z vinice zřejmě skončily ve sběrně

  14:27 do playlistu

  Sloupky z vinice zřejmě skončily ve sběrně
  130 děr po kovových sloupcích a 14 kilometrů zničeného drátu našel znojemský vinař, když po třech dnech přišel zkontrolovat svůj vinohrad. Z pozemku blízko Vrbovce mu zloději odnesli trubky v hodnotě 10 tisíc korun.

 • Lázně v nejistotě

  16:18 do playlistu

  Lázně v nejistotě
  Zátěžová zkouška pro lázně – nový indikační seznam výrazně zredukujepobyty na křížek,to znamená pobyty hrazené zdravotními pojišťovnami.

Přehrát vše

Související