iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 12. 2011
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1542
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Toflův gang se rozšiřuje

  0:47 do playlistu

  Toflův gang se rozšiřuje
  Další údajný člen takzvaného Toflova gangu skončil ve vazbě. Pětatřicetiletý Radoslav Petr z Brna se měl podílet na vydírání podnikatelů. Známá jsou i další 3 jména obviněných, které policie zadržela včera.

 • Hlavní křižovatku v Uherském Hradišti čeká rozšíření

  2:46 do playlistu

  Hlavní křižovatku v Uherském Hradišti čeká rozšíření
  Hlavní křižovatku v Uherském Hradišti čeká rozšíření. Přidání jízdních pruhů má centrum města zbavit nekonečných kolon. Práce za více než 60 milionů korun začnou příští rok v dubnu a potrvají tři měsíce. Radnice počítá s dopravními uzavírkami.

 • Šakvice - vzpomínka na tragédii

  4:29 do playlistu

  Šakvice - vzpomínka na tragédii
  Po 58 letech si dnes pamětníci připomněli jednu z nejtragičtějších železničních událostí v české historii. Čerstvě odhalená pamětní deska v Šakvicích na Břeclavsku má připomínat tragédii ze Štědrého dne v roce 1953.

 • Zchátralý vstup do kulturního domu provizorně zpevní dřevo

  7:09 do playlistu

  Zchátralý vstup do kulturního domu provizorně zpevní dřevo
  Schodiště a vstupní betonová terasa vsetínského domu kultury jsou v havarijním stavu. Na rozsáhlou rekonstrukci chybí jasná vize i potřebné milióny. Dělníci proto narychlo staví provizorní dřevěnou konstrukci.

 • V kauze Krejčíř se objevily chyby

  9:34 do playlistu

  V kauze Krejčíř se objevily chyby
  Údajný nátlak na svědky a úniky informací ze spisu. Nestandardní okolnosti prý provázejí vyšetřování korupční kauzy bývalého tajemníka znojemské radnice Vladimíra Krejčíře.

 • Isarno je zachráněno. Na poslední chvíli

  11:47 do playlistu

  Isarno je zachráněno. Na poslední chvíli
  Letovické Isarno je zachráněno. Keltské městečko opraví a bude spravovat Jan Raban, šermíř z Prahy. Včera o tom rozhodli radní města. Jan Raban je přijel osobně přesvědčit o tom, že to s Isarnem myslí vážně.

 • Oceněná alej se musí pokácet

  15:07 do playlistu

  Oceněná alej se musí pokácet
  Plánované navýšení hráze podél řeky Moravy si vyžádá kácení téměř stovky vzrostlých lip. Několik místních lidí protestuje. Podle Povodí Moravy jsou ale stromy nemocné a stejně by musely k zemi.

 • Majitel šikanoval nájemníky

  17:07 do playlistu

  Majitel šikanoval nájemníky
  Potvrzený trest pro majitele domu, který šikanoval nájemníky. Brněnský krajský soud rozhodl, že platí pětiletá podmínka pro Richarda Soukala. Ve svém domě v Brně-Židenicích letos na jaře hrubě nadával nájemníkům a ohrožoval je plynovou pistolí.

 • Zámek Brtnice se zachraňuje

  18:47 do playlistu

  Zámek Brtnice se zachraňuje
  Na zámku v Brtnici na Jihlavsku finišují opravy propadlé a zřícené střechy. A hraje se o čas. Musí být hotová do konce roku nejen kvůli počasí, ale taky dotacím - aby se stihly vyčerpat.

Přehrát vše

Související