iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 3. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1376
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Epidemie chřipky

  0:34 do playlistu

  Epidemie chřipky
  Epidemie chřipky v jihomoravském kraji pokračuje. Pacientů s respiračními chorobami je přibližně stejný počet jako minulý týden. Výrazně ale narostl počet nemocných seniorů.

 • Nedostatek lékařů při epidemii

  4:24 do playlistu

  Nedostatek lékařů při epidemii
  Právě při chřipkové epidemii graduje taky problém spojený s nedostatkem lékařů v regionu. A tak v některých obcích lidé nemají ordinaci, kam by mohli přijít.

 • Odpadky podél silnice

  8:47 do playlistu

  Odpadky podél silnice
  Odpočívadla podél silnice první třídy od Mikulova až po Svitavy jsou plná odpadků. A nejde jen o drobné věci, řidiči tam vozí i celé pytle s odpadem nebo nábytek a elektrospotřebiče.

 • Pokles teplot a náledí

  10:54 do playlistu

  Pokles teplot a náledí
  Už přes dvě hodiny platí výstraha meteorologů před nebezpečným náledím. A to nejen pro jižní Moravu, ale pro celou republiku. Živě s Kristýnou Březovskou.

 • Modernizace D1

  12:56 do playlistu

  Modernizace D1
  Opravy dálnice D1 mezi Prahou a Brnem se protáhnou do roku 2021 – tedy o 3 roky oproti původnímu plánu. Živě s Radovanem Daňkem.

 • Začátek oprav

  14:23 do playlistu

  Začátek oprav
  Kompletní modernizace dálnice D1 mezi Prahou a Brnem bude stát 19 miliard korun - tedy o 3 miliardy méně, než Ředitelství silnic a dálnic původně předpokládalo.

 • Léčivý hydrogel

  16:25 do playlistu

  Léčivý hydrogel
  V brněnském Ceitecu VUT vytvořili vědci unikátní hojivý gel. Pomůže léčit popáleniny, zlomeniny a zefektivnit chemoterapii. Na jeho vývoji pracovali odborníci deset let a nedávno získali evropský patent.

 • Projekt hromadného seznámení

  18:44 do playlistu

  Projekt hromadného seznámení
  Kvůli negativním reakcím některých politiků a části veřejnosti zvažovala umělkyně Kateřina Šedá, že odstoupí od projektu hromadného rande na brněnském výstavišti. Živě s Michalem Cagalou.

 • Doprovod filharmonie na mobil

  21:33 do playlistu

  Doprovod filharmonie na mobil
  Koncert filharmoniků, jaký v Česku ještě nikdy nebyl. Hudebníky ze zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů doprovázel 20-ti členný sbor hráčů na mobilní telefony. Se speciální aplikací se stali aktéry skladby soudobého francouzského skladatele Bernarda Cava

Přehrát vše

Související