Související pořady:

Chat s osobností

David Švehlík a Simona Švrčková
David Švehlík a Simona Švrčková soutěžící StarDance V

Sedmým večerem skončila soutěž StarDance pro Simonu Švrčkovou a Davida Švehlíka. Zeptejte se jich, jak se jim tančilo!

Záznam chatu z pondělí 17. prosince 2012 od 14:00
Rob: Simono je možnost Vás někde vidět tančit?.. kde?...a třeba jaké jsou vaše nejoblíbenější barvy?
David Švehlík a Simona Švrčková: Dobrý den, díky za spoustu otázek! Ano, s Davidem plánujeme taneční show: Moje nejoblíběnější barva je černá!
Divačka: Dobrý den, gratuluji k hezkému třetímu místu. Mohli byste ale prosím vysvětlit systém losování v posledním díle? Že vy budete tančit rumbu, Tereza a Martin jive, Katka a Honza rumbu, to jste věděli předem - bylo to v předtočených ukázkách. Vám dala paní Kostková na výběr ze tří papírků (vytáhli jste si rumbu+název písně), Tereza s Martinem měli na výběr jen ze dvou papírků (vytáhli jive+název písně), a na Katku a Honzu ZBYL pouze jeden papírek (rumba+název písně). Co se tedy losovalo??? Mohlo se stát, že vy byste si vytáhli jiveovou písničku??? Asi ne, když jste dle ukázek věděli, že budete mít rumbu. Děkuji za objasnění.
David Švehlík a Simona Švrčková: Díky za gratulaci! Věděli jsme, že budeme tančit rumbu, ale ne, na jakou písničku.
Majda: Několik měsíců tréninků, spousta času strávených mezi fajn lidmi, bezva parta, stále se něco dělo a navíc Vás to, Davide, čím dál víc bavilo... Čím vyplníte teď to "prázdno"?
A pro Simonku, už to jednou zažila... Jak dlouho vám trvá (bude trvat) než se vrátíte zpět z "dovolené na Ibize"? :-)
Jinak přeji krásné čekání na Vánoce a zdravý a šťastný další rok. Moc jsem Vám fandila!
David Švehlík a Simona Švrčková: Simonce to bude trvat dlouho a bude dlouho smutnit, já jsem smutný už teď! Prázdno naštěstí nebude! Přejeme hezký nový rok!
Bára: Ahoj Simono a Davide, jste krásný pár a moc jsem Vám fandila. Těšila jsem se na mužské finále. Škoda. Má otázka zní, zda to mezi Váma jiskří v soukromí stejně, jak to vypadá na parketě? Cítila jsem z Vás, že se velmi přitahujete a máte se rádi a to se mi, mimo jiné, moc líbilo. Mějte se krásně.
P.S. Vaše paso doble a rumba jsou nejkrásnější tance letošní Stardance.
David Švehlík a Simona Švrčková: My se máme se Simonkou moc rádi a vůbec netušíme, jak to teď bez sebe zvládneme, tak nám držte palce!
Kiki: Ahoj Davide a Simono :-)
David Švehlík a Simona Švrčková: Ahoj
Jana Fictumová Vančurova 408 Vrchlabí 1: Davide,který tanec byl tvůj nejoblíbenější ?
David Švehlík a Simona Švrčková: cha - cha, paso doble a rumba
Janča: Davide a Simonko, jen díky vám jsem do StarDance tak vžila, nikdy snad jsem ještě tolik nikomu nefandila, jako vám a moc gratuluju za to, kam jste to dotáhli. Tak by mě zajímalo, co vám každému bude ze StarDance nejvíc chybět? A Simčo, kdyby bylo ještě jedno StarDance a ty jsi měla tu možnost, šla bys do toho potřetí? Doufám, že ano. Jsi krásná, veselá a to co dokážeš "udělat" ze svých partnerů je úžasné!
David Švehlík a Simona Švrčková: Nejvíc nám bude chybět ten druhý! Simonka by do toho prý potřetí nešla, protože už nikdo lepší jako pan Schmitzer nebude!
Markéta: Co byste tančili jako freestyle, kdybyste byli ve finále?
David Švehlík a Simona Švrčková: Balet na Labutí jezero!
Vaše velká fanynka Kačka Šabacká: Dobrý večer, je mi 10 let a fandila jsem vám. Moc jsem plakala, když jste vypadli. Umíte to ze všech nejlíp, nejvíc se mi líbilo to paso. Byli jste taky hodně smutní, že jste vypadli?
David Švehlík a Simona Švrčková: Nebuď smutná Kačenko, nic se nestalo, my jsme smutný nebyli, příští týden budeme tancovat zase! Přejeme ti hezké Vánoce a díky, že jsi fandila!!!
Barbule: Dobrý den, já nemám ani tak otázku jako spíš výraz němého úžasu:) byli jste skvělí a moc nás všechny mrzí, že jste vypadli:( fandili jsme vám a nejvíc můj malý bráška,který miluje pohádku anděl páně:) v příštím díle nám moc bude chybět Simončin úsměv a Davidovo charizma:(
David Švehlík a Simona Švrčková: V příštím díle ještě zatančíme! Moc pozdravujeme brášku!!!
Ivanka: Davide, gratuluji k třetí příčce. Mě jste mile překvapil. Měla jsem Vás mírně za bručouna a Vy se umíte hezky smát a jste i vtipný. Takže se omlouvám. Když jste vystudoval divadelní režii, je možné, že někdy budete režírovat nějakou zajímavou divadelní hru nebo jste tuto cestu už úplně zavrhl a budete se věnovat jen hraní. Není to škoda? Přeji Vám do života další zajímavé příležitosti, role a hlavně pohodové Vánoce ať už s tancem nebo bez.
David Švehlík a Simona Švrčková: mně to režírování nešlo! Přejeme hezké Vánoce!!!
Radomír: Měli jste rádi,nebo máte rádi pár číslo 3,tedy Danu Morávkovou & Jiřího Heina.A kdybyste došli do finále,chtěli byste tam pár číslo 3.Děkuji za odpověď!
David Švehlík a Simona Švrčková: Samozřejmě, že je máme rádi!!!
Zuzana Palátová: Otázka pro pana Švehlíka: Máte krásný uklidňující hlas. Namluvil jste už nějakou audioknihu? Ráda bych si ji koupila! Díky
David Švehlík a Simona Švrčková: Paolo Coelho - U řeky Piedra jsem plakala
Anna: Dobrý den,
přála jsem Vám oběma účast ve finále, ale tak nedá se nic dělat...

Davide, před několika dny jsem viděla film "Ve stínu". Zprvu jsem doufala, že Vaše role bude oporou hlavního hrdiny, ale na druhou stranu by v konečném důsledku asi vyteklo ještě více krve. Vy jste tu "krev" mohl pak potit aspoň na parketu a já myslím, že to nebylo nadarmo :-)
Přeji Vám i Simoně krásné Vánoce!
David Švehlík a Simona Švrčková: Přejeme hezké Vánoce!
Simča: Dobrý den ,zajímalo mě jaký máte názor na Honzu Ondera a komu budete fandit ve finále? =D
David Švehlík a Simona Švrčková: Jen ten nejlepší!
Karolína: Byli jste super byla radost se na Vás koukat a mrzí mě že jste vypadli :'( .... Simonko Tvůj smích je krásný já jsem se musela smát také :D ... Moje otázka proto zní: U jakého tance stese zasmáli nejvíce??? A jaký tanec se Vám nejvíce bavil?? Díky
David Švehlík a Simona Švrčková: U všech! Všechny!
Sima: Ahoj , jak probíhal tréninik na tancování? :)
Taky bych chtěla takhle někam chodit tancovat :)
David Švehlík a Simona Švrčková: Je to dřina a zábava zároveň!Pan Petr Čadek otevírá studio Tančírna! Dobrá volba!
sonax: Jaké byly Vaše nejtěžší chvíle při tréninku či na parketě?
David Švehlík a Simona Švrčková: Byly jenom krásné chvíle!!
Edithka: Kolik hodin denně jste trénovali a jak jste poté relaxovali?
David Švehlík a Simona Švrčková: Někdy i sedm hodin! Hospoda, spánek!
Veronika: Simono, nemrzí vás že jste opět skončila na 3. pozici jako ve StarDance II?
David Švehlík a Simona Švrčková: Ne ...
Petr Češka: Dobrý den, paní Švrčková. Je mi velice líto, že jste vypadli. Vím, ale že je to jen hra a život jde dál. :-))) Jste můj velký vzor a to proto ...., že také tancuji. V Taneční škole STARDANCE Chomutov Milady Zelenkové. Konkrétně tančím: Disco dance a Latino show. Je mi 12 let a už 4 roky chodím do Stardance. Už se moc těším na Vaši odpověď :-D Děkuji moc a nashledanou.
David Švehlík a Simona Švrčková: Ahoj, hodně štěstí a radosti při tanci.
Veronika: Dobrý den,

moc mě mrzí, že jste vypadli - držela jsem Vám palce, abyste se dostali až do finále. Ráda bych se Vás zeptala, co jeden na druhém nejvíce obdivujete a co Vám naopak na druhém nejvíc vadilo? Děkuji a přeji hezký den
David Švehlík a Simona Švrčková: Děkujeme za podporu! Simona obdivuje nejvíc na Davidovi ironický smysl pro humor a David obdivuje nejvíc Simonu! Nevadí nám nic!
GM: Pro DŠ - je lepší tancovat ve StarDance, nebo se ponořit do zimního koupaliště - jako ve filmu Pravidla lži?
David Švehlík a Simona Švrčková: Obojí byl zážitek
GM: Jak se Vám oběma pozdávali moderátoři letošní StarDance?
David Švehlík a Simona Švrčková: Jako vždycky skvělí
Janča: Davide, stále chodíš rád nakupovat? :))) (Uvolněte se, prosím)
David Švehlík a Simona Švrčková: No jasně!
Ondra: Dobrý den,Davide a Simono.Měl bych na vás pár otázek.Davide který tanec se vám nejvíc líbil?Simono s kým se vám tančilo nejlíp?

děkuju Ondra
David Švehlík a Simona Švrčková: Paso doble a rumba. S Davidem se mi tančilo výborně.
Katuš: Jaký je váš oblíbený film?
David Švehlík a Simona Švrčková: Všechna jitra světa
Markétka: Jaké je Vaše nejoblíbenější vánoční cukroví? Nebo nejoblíbenější jídlo :)
David Švehlík a Simona Švrčková: Linecké a rohlíčky
Vendy: JAK SE VÁM SPOLU TANČILO?
David Švehlík a Simona Švrčková: Úžasně!
Anička: Srdečně Vás zdravím a chci poděkovat za krásné zážitky. Paso, samba, rumba-nádhera! Hezky jste se doplńovali, moc Vám to spolu slušelo a moc hezky se na Vás koukalo :-).
Otázka pro Davida: kdybyste měl možnost jít teď do tanečních - ano či ne?
Díky za odpověď a přeji příjemné prožití Vánoc i celého příštího roku :-).
David Švehlík a Simona Švrčková: Určitě a děkujeme! Hezké Vánoce
Janaba74: Dobrý den Davide, četla jsem v novinách rozhovor s Vámi a musím konstatovat, že jste velmi zajímavý a charismatický muž, díky za Vaší účast v SD a za to, že jsme Vás mohli poznat o trochu víc.
Simonko, Vám patří dík za trpělivost s Davidem, moc Vám to spolu slušelo a my jsme se u obrazovky skvěle bavili. Všem účastníkům SD patří velká poklona, měli jsme díky vám hezčí podzim a Advent. Díky moc a přeji hodně zdraví a pohody!!
David Švehlík a Simona Švrčková: Díky a hezké svátky!
Marie Šípková: Dobrý den Simono a Davide! Myslím, že to co o vás mají lidi vědět už ví a do ostatního jim nic není. :-)))). Proto nemám otázku, ale chci vyslovit obdiv nad vaším tanečním uměním. Moc hezky se na vás koukalo. Díky za pěkný zážitek. Přeji hezké vánoční svátky v klidu a pohodě. p.s. oprava: v mém vzkazu pro vás mělo být ...síly stačí (namísto sílí)...tak se omlouvám.
David Švehlík a Simona Švrčková: Děkujeme a hezké svátky
Denisa Procházková: Měla jste krásné šaty,všechny tance se vám vydařili.
David Švehlík a Simona Švrčková: Děkujeme
GM: Znali jste se ještě před StarDance osobně nebo pouze z médií, nebo vůbec?
David Švehlík a Simona Švrčková: Vůbec!
Martina: Krásný den Simono a Davide,chci Vám poděkovat .Všechny vaše tance pro mě byli opravdovym zážitkem a velmi obdivuji jakým způsobem si dovedete ze sebe dělat legraci a zároven si vážit jeden druheho.Budete mi Chybět.Přeji vše dobré,hodně zdraví a radostné vánoční svátky.
David Švehlík a Simona Švrčková: Děkujeme a přejeme hezké svátky
Lucka: Dobrý den. Nebylo teoreticky možné, že byste si vylosovali jive? A jak to, že ta písnička hrála už při videu ze zkoušení? Děkuji
David Švehlík a Simona Švrčková: jen rumba a vylosovanou skladbu jsme dostali na CD v improvizované zkušebně
Anežka: Dobrý den, gratuluju vám ke 3. místu. Davide, budete teď hrát v nějaké hezké pohádce jako byl Anděl Páně? Simono, Váš smích je legendární. Tančili jste úžasně. Přeju krásné Vánoce!
David Švehlík a Simona Švrčková: Pohádka O pokladech 30.12. na ČT. děkujeme a hezké svátky
Věra: Byli jste oba úžasní, moc Vám to spolu slušelo. Škoda, že neuvidíme Balet na Labutí jezero ve Vašem podání.. Ať se Vám oběma v životě moc daří, přeji pěkné Vánoce.
David Švehlík a Simona Švrčková: Děkujeme, ať se vám daří také
Houserovi: Srdečně zdravíme..Celá moje rodina se shodla na tom,že jste tančili s neuvěřitelnou grácií.Byli jste jako doopravdický pár.Tance měli vášeň a příběh,nádherně se na ně koukalo.Chtěli jsme vás vidět se zlatou medailí,protože má patřit tomu,kdo si jí zaslouží,nicméně,bronz je velikánský úspěch.
Simono,co pro vás znamená být "zase" na třetím místě?
Davide, jaká je Simona partnerka?
David Švehlík a Simona Švrčková: Děkujeme, Simona je skvělá partnerka, a třetí místo je velký úspěch!
Lucie Švorová: Dobrý den

Chtěla jsem se zeptat, jestli se máte rádi... Na parketu to samozřejmě tak vypadá. Dochází i v soukromí třeba k lásce a tak... :) Víte co myslím... :)
David Švehlík a Simona Švrčková: Máme se moc rádi!
Klára: jste 1 neměli jste vypadnout
David Švehlík a Simona Švrčková: Díky
anna: Moc jsem Vám držela palce, byli jste moc hezký pár a sobotní rumba ta neměla chybu ... nádhera. Přeji klidné vánoce Vám oběma.
David Švehlík a Simona Švrčková: Díky a hezké Vánoce
Zuza: Ahoj, je mi 10 let a dívám se na Star Dance celkem douho. Nevadí Vám že jste skončili na 3 příčce?
David Švehlík a Simona Švrčková: Zuzanko, nevadí!
Jitka: Dobrý den, já chci jen ocenit vaše krásná vystoupení, moc vám to spolu sedlo, velmi mě bavilo se na vás dívat. Mějte se oba krásně, hezké vánoce
David Švehlík a Simona Švrčková: Děkujeme moc za všechny otázky a všechna přání, komu jsme neodpověděli se omlouváme, ale z časových důvodů je to nereálné! Tancování nás moc bavilo, a díky za vaší podporu! Mějte se co nejlépe a přejeme hezké svátky! Simona a David
Hledej pořad:
...více
FOTKY Z CHATU