Koncert skupiny Mefisto z pražské Reduty.
Účinkují: P. Kaplan, K. Kahovec, V. Sodoma, P. Sedláček, K. Zich, P. Bobek. Moderuje P. Černocký. Kamera V. Dort. Režie P. Vantuch.

Koncert rockové skupiny, proslavené v 60. letech, která se v 90. letech vrátila do pražského klubu Reduta, aby zahrála svůj původní repertoár. Jeho základem byly převzaté skladby v angličtině – klasické rock'n'rolly z konce padesátých a začátku šedesátých let, Chuck Berry, Jerry Lee Lewis a Little Richard, tradiční instrumentální tvorba. A v rozhovorech vedených P. Černockým se zpěváky se diváci dozvědí spoustu informací o kapele a jejím tehdejším koncertování.

Mefisto hraje ve složení: P. Kaplan (kytara, zpěv), M. Růžek (saxofon), A. Douša (steel kytara), O. Jahn (kytara), M. Vobliza a B. Vítek (bicí), V. Horčík a J. Dospěl (baskytara).

Zazpívat si přišli i zpěváci K. Kahovec, který se v těchto dnech dožívá 75 let (Whole Lotta Shankin´ Goin´ On), V. Sodoma (Tutti Frutti), P. Sedláček (Long Tall Sally), K. Zich (One Night) a P. Bobek (Sweet Little Sixteen a Rave On)...

Napište nám