Hudebně zábavný pořad s W. Matuškou (1970). Spoluúčinkují: E. Pilarová, K. Hála a orchestr V. Hybše. Scénář Z. Borovec a I. Paukert. Kamera J. Lebeda. Režie I. Paukert

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Melodie Tulák se vrátil do San Francisca, Čí je ten džbán, Když mě opustíš, Čert ví, kdy kotvy zvednem – to je jen pár melodií, které uslyšíte v hudebně zábavném pořadu z počátku sedmdesátých let minulého století Dobrý večer s Waldemarem a s orchestrem Václava Hybše.

Zpěvák a herec, jeden z nejpopulárnějších československých zpěváků 60. a 70. let 20. století, Waldemar Matuška (1932–2009), který se narodil v Košicích, avšak dětství prožíval v Praze. Jeho matka Mia Malinová byla zpěvačkou Vídeňských operetních divadel. Otec byl hudebník, a tak Waldemar vyrůstal obklopen hudbou. Stal se hvězdou. Nejprve opěvovanou, po emigraci do USA oficiálně zapovězenou. Původně se vyučil sklářem v Poděbradech a zároveň se snažil vystupovat s různými kapelami. Svou profesionální kariéru začínal v divadélku Reduta, kde se seznámil se Suchým a Jiřím Šlitrem, hrál se skupinou Mambo kvintet. V roce 1960 nahrál svou první píseň Suvenýr a poté se stal zpěvákem a hercem divadla Semafor, kde se stal brzy jednou z jeho hvězd. Častokrát vystupoval také v Rokoku na Václavském náměstí, kde poznal řadu tehdy vysoce populárních kolegů.

Český hudebník, trumpetista, dirigent, hudební aranžér, kapelník známého tanečního orchestru Václav Hybš se narodil 1935 v Polici nad Metují. S hudbou začínal v dětském věku v kapele svého otce. Později se učil hrát na trumpetu. Se svým tanečním orchestrem doprovázel řadu českých hvězd popmusic. Vystupoval velmi často i v Československé televizi, zejména v různých pořadech estrádního typu, například v televizních Silvestrech či v pořadu Televarieté.

Stopáž32 minut
Rok výroby 1970
 ST čb 4:3
ŽánrZábava