Hudebně zábavný pořad (1981). Účinkují: M. Laiferová, Z. Hostek, B. Lišková, J. Štědroň, M. Prokop, K. Černoch, P. Černocká, Z. Merta, skupina Orizont. Dirigent V. Zahradník, od jehož úmrtí zanedlouho uplyne 20 let. Choreografie T. Hanták. Kamera J. Kadaňka. Režie A. Rezek

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Televizní taneční orchestr se pod uměleckým vedením Václava Zahradníka, od jehož úmrtí zanedlouho uplyne 20 let, podílel při účinkování na mnoha populárních televizních show, například Televarieté, nebo Možná přijde i kouzelník, natočil mnoho scénických a filmových hudeb, mj. k bestsellerovým komediím Marie Poledňákové Jak dostat tatínka do polepšovny, Jak vytrhnout velrybě stoličku a S tebou mě baví svět (hity Sladké mámení či Vzhůru k výškám), či k výpravné pohádce RumplCimprCampr, výrazně se uplatnil také ve filmové komedii Noc na Karlštejně.

V tomto pořadu z cyklu Haló, tady Orchestr a balet Československé televize mj. uslyšíte písně Ten, který dělá sny, Člověk se někdy mýlí, Chci zapomenout, Smyl to déšť, smyl to sníh a Letní noc.

Stopáž41 minut
Rok výroby 1981
 ST 4:3
ŽánrZábava