Písnička pro každý den, aneb ve zdravém těle zdravý duch. Hudební program se sportovní tématikou.
Účinkují: J. Suchánek, P. Kotvald, A. Ulm, M. Hrušková, K. Černoch, P. Bartoň, J. Helekal, V. Čižmárová, L. Sobota, JOJO BAND, sbor L. Pánka a Orchestr Čs. televize, dirigent V. Zahradník.

Václav Zahradník (*29. 1. 1942 – †28. 6. 2001) byl český skladatel a dirigent. Proslavil se zejména jako šéfdirigent Orchestru Československé televize.

Upozornil na sebe v druhé polovině šedesátých let minulého století dlouhohrající deskou Šípková Růženka beatové skupiny Rebels, pro niž napsal skladby a odvážná aranžmá, v nichž použil nástroje symfonického orchestru. V roce 1969 natočil album Jazz Goes to Beat se studiovým big-bandem, s nímž vystoupil v rámci pražského Mezinárodního jazzového festivalu. Později si vyzkoušel roli hitmakera, produkoval LP desky s Hanou Zagorovou, Jiřím Štědroněm a Viktorem Sodomou. Řada jeho písní je populární dodnes (Bludička Julie, Strejček Jonatán, „Vzhůru k výškám …“).

V roce 1973 se Václav Zahradník stal šéfdirigentem nově vzniklého Orchestru Československé televize a podílel se na mnoha populárních televizních show. Coby dirigent se osvědčil také v mezinárodním kontextu jako šéfdirigent hudebních festivalů v Sopotech, Bratislavská Lyra, Děčínská Kotva a Intertalent.

Napište nám