Spravte to TO!

Spravte to TO!

Animované příběhy na podporu letní soutěže Déčka.cz

Přehled dílů

5 dostupných
Stopáž2 minuty

1. Je TO rozbitý!

Taky vás tak rozčiluje, když něco nefunguje, jak má? A taky do toho bušíte pěstičkami? No jo, co když se ale porouchá úplně všechno? Bude TO stačit vypnout a zapnout? Kam strčit šroubovák, který čudlík zmáčknout, jaké kolečko vyměnit?

15. 6. 2022 na iVysílání
Stopáž2 minuty

2. Vzhůru do útrob

Když chcete něco spravit, musíte nejdřív vykoumat, proč se to rozbilo. To většinou znamená nějaké to rozmontování, rozebrání. A pak hlavně tedy vědět, jak to opravit. To už je ta těžší část… Do útrob Déčka míří parta opravářů, držme jim palce.

1. 7. 2022 na iVysílání
Stopáž2 minuty

3. Opravujeme

Jak tak kutíte, chvílemi to i vypadá, že se to spravováním spíš rozbíjí ještě víc. Dá to ještě vůbec někdo někdy dohromady? ptáte se. Dost by se hodila šikovná pomocná ruka. Nebo aspoň podrobný návod. Ještě že má Prga ten svářečský kurz. A ještě že má vás!

12. 7. 2022 na iVysílání
Stopáž2 minuty

4. Ještě není vyhráno

Uf, už nemůžeme, říkáte si po hodině usilovného kutění a spravování. Ruce samý mozol od šroubováku, všude spousta špíny a šmíry (to je takové to šedivé mazlavé fuj od šroubů). Pot se perlí za uchem a palec přiskříplý do škvíry mezi plechy. Jen vytrvat!

1. 8. 2022 na iVysílání
Stopáž2 minuty

5. A je to

Možná jste taky někdy něco opravili a ani tomu nejdřív nemohli uvěřit. Hele, ono se to vážně povedlo! Už jenom přiklopit víko, zašroubovat a je to. A čím že to vlastně bylo? A není to jedno?

30. 8. 2022 na iVysílání

Napište nám