Ilja Racek a Vilma Cibulková v příběhu plném napětí. Přenesme se tedy do jednoho opuštěného pražského domu na začátku víkendu…
Režie a scénář: Lucie Bělohradská. Hrají: Ilja Racek, Vilma Cibulková, Věra Budilová, Čeněk Koliáš a další.

Během jediné noci se v liduprázdném domě odehraje drama dvou lidí, kteří se nikdy předtím neviděli. Neznámý muž si vytipuje osamělou ženu a přepadne ji v jejím bytě. Proč to udělal? Sledujeme muže, který se rozhodl spáchat dokonalý zločin. Dokonalý, protože bez motivu. Hned na počátku příběhu nám tato fakta oznámí sám hrdina tohoto českého thrilleru.

Jde o fiktivní drama jedné přebujelé, zjitřené lidské imaginace, která se rozhodla skoncovat sama se sebou? V příběhu ale nejde o zachycení nějaké vyšinuté lidské mysli. Jde o obecnou lidskou potřebu každého z nás najít si své místo v životě, vyrovnat se se svou "průměrností", najít sama sebe. Scénář a režie Lucie Bělohradské neposkytuje jen základnu pro vytvoření napětí a propracovanou psychologii. Je také skvělou hereckou příležitostí pro Vilmu Cibulkovou a Ilju Racka (pro tuto roli bez vousů), kteří tu vytvořili mimořádné postavy.

Napište nám