Případ: Ponorka

Případ: Ponorka

Kodaňské oddělení vražd má před sebou nelehký úkol. Osvětlit okolnosti tajemné smrti novinářky, která jednoho dne nastoupila do ponorky a už nikdy nevystoupila na pevninu.
Scénář a režie: Tobias Lindholm. Hrají: Søren Malling, Pilou Asbæk, Pernilla Augustová, Rolf Lassgård a další.

Přehled dílů

6 dostupných
Stopáž45 minut

Epizoda 1/6

10. 8. 2017 nastoupila novinářka Kim Wallová na palubu ponorky Nautilus vynálezce Petera Madsena, aby s ním udělala rozhovor. Když se ponorka nevrátila do přístavu, byla prohlášena za nezvěstnou...

4. 1. 2022 na ČT art
Stopáž44 minut

Epizoda 2/6

Jens Moller je pod stálým tlakem médií. Vyšetřovatelé se snaží rozkrýt vztah Kim Wallové k Peteru Madsenovi a zároveň nalézt odpověď na klíčovou otázku: je možné, aby novinářka byla ještě naživu?

11. 1. 2022 na ČT art
Stopáž43 minut

Epizoda 3/6

Vyšetřování „Případu ponorka“, jak média zmizení Kim Wallové nazvala, probíhá na souši i na moři. Podaří se z mořského dna získat potřebné důkazy a především nalézt ostatky švédské novinářky?

18. 1. 2022 na ČT art
Stopáž44 minut

Epizoda 4/6

Policie povolala na pomoc speciálně vycvičené psy. Ti jsou schopni zachytit pach těla na vodě na několik set metrů. Policie se ale setkává s frustrujícím neúspěchem. Nikdo však nepolevuje v odhodlání.

25. 1. 2022 na ČT art
Stopáž43 minut

Epizoda 5/6

Nález ostatků novinářky znamená průlom ve vyšetřování. Policie doufá, že se jim podaří odhalit skutečný motiv brutálního činu. Výsledky vyšetřování jsou ale mrazivější, než si dokázali představit.

1. 2. 2022 na ČT art
Stopáž45 minut

Epizoda 6/6

Soud Petera Madsena se blíží a zvláštní žalobce Jakob Buch-Japsen si je velice dobře vědom, jak složité je v některých případech prokázat i očividný zločin. Všichni ale doufají ve spravedlnost.

8. 2. 2022 na ČT art

Napište nám