Na vánočním koncertě 2021 v Divadle Hybernia spoluúčinkuje Band a M. Nostitz quartet

Písnička Sliby se maj plnit o Vánocích se objevila na albu Janka Ledeckého s názvem Právě teď. V roce 1997 se nechal Janek na základě úspěchu skladby přemluvit k napsání kompletního původního vánočního alba. To bylo uvedeno na trh singlem Ryba rybě a v roce 1998 přibyla mezi deset nejhranějších vánočních písniček v českém éteru další skladba z vánočního alba s názvem A od těch časů.

Už 24 let jezdí Janek se svojí kapelou, posílenou o smyčcový kvartet, před Vánoci beznadějně vyprodané turné v divadlech a kulturních domech po celé České, ale i Slovenské republice.

V roce 2019 vystavěl výpravné akustické turné svých největších hitů pro divadelní jeviště. Celý koncert se odehrával v kulisách předměstské hospody s honosným názvem Bar Svět, kterou Janek se svou kapelou postupně zabydloval. A tentokrát ji v půlce koncertu začal postupně dekorovat vánoční výzdobou a z unplugged výběru svých největších hitů přešel plynule do svých vánočních písní a ve vánočním Baru Svět Jankovu kapelu posílí ještě M. Nostitz quartet.

Napište nám