Mimořádný Adventní koncert České televize

Přímý přenos z baziliky Nanebevzetí Panny Marie v Praze na Strahově je věnován projektům, které pomohou rodičům – samoživitelům v době covidové. Účinkují: N. Fridrichová, L. Surovcová, E. Janečková, J. Potměšil, A. Plachetka, M. Kejmar, V. Roubal a další. Režie A. Rezek

Důsledky letošní pandemie ovlivňují nejen život celé společnosti, ale i osudy konkrétních lidí. Jednou z nejvíce zasažených skupin jsou rodiče – samoživitelé. Někteří z nich přišli ze dne na den o práci a často nemají dost peněz na jídlo či nájem. Právě v této době se potýkají s vážnými problémy nejen oni, ale samozřejmě i jejich děti.

Rezervy, pokud nějaké měli, vyčerpali na jaře. Teď se nedostává na zimní oblečení, léky nebo třeba brýle pro děti. A blíží se Vánoce. Proto se Česká televize a Charita Česká republika rozhodly uskutečnit Mimořádný Adventní koncert na podporu neúplných rodin.

Přímým přenosem z baziliky Nanebevzetí Panny Marie v Praze na Strahově budou provázet Ester Janečková a Jan Potměšil. Patronkami koncertu jsou Nora Fridrichová a Lea Surovcová, redaktorky České televize, které se samoživitelkám dlouhodobě věnují a ve svém volném čase jim velmi pomáhají. Dále vystoupí A. Plachetka, M. Kejmar, V. Roubal a další.

Stopáž55 minut
Rok výroby 2020
 L HD