Silvestrovská hudební féerie s atmosférou minulého století v kabaretu U Fleků, kde zazní staropražské písničky, kuplety a anekdoty.
Hrají a zpívají: D. Patrasová, S. Skopal, J. Kanyza, N. Urbánková, L. Kozderková, D. Veškrnová, L. Hermanová, M. Kopecký, V. Vydra, L. Sobota, V. Nerušilová a další. Scénář G. Oplustil a Z. Podskalský. Kamera S. Rašilov. Režie Z. Podskalský.

Dobrou zábavu a jistě také hudbu, známé písničky a veselou společnost vám přináší hudebně zábavná féerie Gustava Oplustila a Zdeňka Podskalského, ve které se přeneseme na začátek 20. století, do uvolněného prostředí legendárního kabaretu U Fleků. Sešla se v něm celá řada známých osobností, které vám budou dnes zpívat, tančit a vyprávět anekdoty. Můžete se těšit například na Dagmar Patrasovou, Naďu Urbánkovou, Miloše Kopeckého, Laďku Kozderkovou, Svatopluka Skopala, Luďka Sobotu a celou řadu dalších. Je tedy jisté, že se u svých obrazovek budete skvěle bavit tím nejlepším, co může archiv televizní zábavy divákům nabídnout.

Napište nám