Protivný sprostý matky

Matky versus nadhled

16 minut

Matky versus nadhled

Obsah dílu

Tereza Dočkalová už to má za pár! Pomalu balí tašku do porodnice. Je třeba získat trochu nadhled a na to je expert zpěvačka, performerka a překladatelka Adéla Elbel.

Stopáž22 minut
Další díl
Matky versus šok

Přehled dílů

16 dostupných
Stopáž25 minut

Matky versus orientace

Jaké to je, když se stejnopohlavní páry rozhodnou stát se rodiči? A jak se to vlastně dá zařídit? Hosty ve studiu budou Petra Ušelová a Filip a Martin Hronovi.

22. 5. 2022 na iVysílání
Stopáž25 minut

Matky versus válka

Tak tu máme válku. Krutou, děsivou, a reálnou! Co nám to dělá s duší? To Tereza probere s českou mámou Olgou Krátkou, s ukrajinskou mámou Marinou Pravdyva a psycholožkou Zuzanou Masopustovou.

15. 5. 2022 na iVysílání
Stopáž19 minut

Matky versus matky

Jak důležitý, krásný a složitý je vztah matek a dcer? Zvlášť když se z dcer stanou taky mámy? O tom budou debatovat Irena Obermannová, Berenika Kohoutová a Rozálie Kohoutová.

8. 5. 2022 na iVysílání
Stopáž23 minut

Matky versus láska

Správná máma miluje své děti a jejich tátu! Jenže vztahy se mění a chemie se na svolení neptá. Hostem bude Lucie Kastnerová, neslyšící máma pěti dětí, které láska obrátila život vzhůru nohama.

1. 5. 2022 na iVysílání
Stopáž21 minut

Matky versus tělo

Se svým tělem býváme na kordy a to i proto, že nám pořád někdo říká, jak máme vypadat. Nemluvě o tom, jak s tělem zamává mateřství. Jak to se svým tělem mají Ridina Ahmedová a Miřenka Čechová?

8. 3. 2022 na iVysílání
Stopáž21 minut

Matky versus Kanada

Barboře KB neprávem odebrali v Kanadě děti. Musela tak těžce bojovat za jejich navrácení. V emotivním dílu se dozvíme, jak je možné, že se něco takového může stát.

8. 3. 2022 na iVysílání

Protivný sprostý matky na sociálních sítích

Napište nám