A jsou tu zpět – Pepan, Jára, Marcela a řada dalších zlodějíčků a podvodníků všeho druhu. Oblíbený cyklus komedií s plejádou vynikajících herců (1989). Hrají: P. Nárožný, K. Heřmánek, N. Konvalinková, J. Bohdalová, V. Kratina, P. Nový, V. Postránecký, L. Trojan, J. Synková, M. Středa a další. Režie H. Bočan

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Podvodníci Pepan (P. Nárožný), Jára (K. Heřmánek) a Marcela (N. Konvalinková) opět plánují nelegální kšeftíky. Pepan se snaží koupit koně a tato okolnost ho svede dohromady s mezinárodním gangem, který chce přes Československo pašovat brilianty – právě pomocí koně. Barbara (J. Bohdalová) opět přemluví Pepana ke společné akci – krádeži peněz pro výplaty v podniku Strojstav. Akce se sice zdaří, jenže Pepan z ní opět nic nemá, neboť Barbara na něj připravila další podraz… A tak zbývá otázka – na co vlastně Pepan potřeboval koně?

Na dvoře je kůň, šéfe! Trojice podvodníčků Pepan, Jára a Marcela se pokouší opatřit si koně, aby za jeho pomoci si mohli v klidu otipovat jeden zámek. Tato okolnost je svede náhodou dohromady s mezinárodním gangem, který se pokouší přes ČSSR propašovat brilianty – a k tomu potřebují rovněž koně. A právě jejich záměna, kterou realizuje nevědomky Jára, přivodí celé partě řadu těžkostí a komplikací. Navíc Barbara opět přemluví Pepana pro společnou akci – krádež peněz pro výplaty v podniku Strojstav.

Kupte si v eShopu

Stopáž72 minut
Rok výroby 1989
 ST AD 4:3
ŽánrFilm