Luxusní resort má několika párům dopřát klid na obnovení jejich vztahu. Jenže pak na terapii dorazí dvojice kriminalistů…
Režie: Radek Bajgar. Scénář: Radek Bajgar, Mirka Zlatníková. Hrají: Lenka Vlasáková, Stanislav Majer, Jana Plodková, Radek Holub a další.
Kurz manželské touhy

Do luxusního resortu na Vysočině přijíždí několik párů. Jejich cílem není ani tak místní wellness program či krásy zdejší krajiny jako spíš touha obnovit či upevnit svůj vztah. Některé páry patří mezi pravidelné účastníky psychoterapeutických kurzů samozvaného doktora Mazla (V. Kotek), který svoji metodu staví na neustálém fyzickém kontaktu a objímání zejména, například manželé Dudovi (L. Vlasáková a S. Majer), jiní jsou tu poprvé. Samolibý stavař Zounar (V. Fridrich) je od počátku k celé akci velmi skeptický, nehodlá svoji ženu po tolika letech manželství dlouho objímat a vášnivě už vůbec ne, proto se vsadí s majitelem resortu (J. Bartoška), že na něj Mazlovy metody určitě fungovat nebudou. To ještě nikdo z nich netuší, že tu brzy dojde k vraždě, nebo minimálně pokusu o vraždu a na místo vyrazí kromě záchranky i dvojice kriminalistů – nadporučík Šmídová (J. Plodková) a poručík Vrabec (R. Holub). Co všechno se dozví o účastnících kurzu a jak moc bude vyšetřování komplikovat nekompromisní upřímnost provozní Patriky (I. Uhlířová)? Radek Bajgar a Mirka Zlatníková, tvůrci veleúspěšné komedie „Teorie tygra“, opět zkoumají hranice partnerské svobody, tentokrát ve filmu, který koketuje hned s několika žánry – komedií, detektivkou i psychologickým dramatem.

Režie: Radek Bajgar. Scénář: Radek Bajgar, Mirka Zlatníková. Hrají: Lenka Vlasáková, Stanislav Majer, Jana Plodková, Radek Holub a další.

Napište nám