V blíže neurčeném městečku se jednoho dne na čas zastaví všechny hodiny. Televizní reportér zkoumá příčinu… Karel Pech a Kateřina Burianová ve fiktivní dramatické reportáži (1965). Dále hrají: O. Šmalcl, J. Vondrovič, J. Brunner, M. Plzák, E. Rohan, M. Štěpánek a další. Scénář Z. Bláha. Kamera A. Navara. Režie J. Dudek, od jehož úmrtí v těchto dnech uplynulo dvacet let

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V roce, kdy si připomínáme 20 let od úmrtí významného českého divadelního a televizního režiséra Jaroslava Dudka (*17. 1. 1932 – †31. 8. 2000), se na televizní obrazovku vrací, pod jeho režijní taktovkou, neobyklá fiktivní hra v inovativním žánru sci-fi, která byla natočena v roce 1965.

V blíže neurčeném městečku se jednoho dne na čas zastaví všechny hodiny. Televizní reportér (K. Pech) se štábem zkoumají, proč se tak stalo. Svědek vypráví, že se setkal se ženou z budoucnosti. Reportér dospívá k podivnému objevu… O tom vypráví fantastický příběh Zdeňka Bláhy, fiktivní reportáž z přítomnosti o budoucnosti a cestování časem.

Jaroslav Dudek
režisér

Jaroslav Dudek

* 17. 1. 1932

† 31. 8. 2000


Stopáž72 minut
Rok výroby 1965
 ST čb 4:3
ŽánrFilm