Radkin Honzák o pořadu

Radkin Honzák o pořadu

Přední český psychiatr MUDr. Radkin Honzák je terapeut, influencer a autor úspěšného blogu a knižních bestsellerů. Dokáže ale také úspěšně moderovat veřejné debaty i odborné mezioborové konference. Umí vést dialog, umí mluvit, umí se ptát, poslouchat a rychle reagovat. V jeho osobě se tedy snoubí nejen mnohonásobná odbornost, ale i předpoklady schopného moderátora.

Jeho nová late night talk show přináší dosud neviděný náhled na zdánlivě běžné životní situace, které mohou mít vliv na psychické i fyzické zdraví člověka. Ty se stanou samostatnými tématy jednotlivých dílů. Hosty si pak MUDr. Honzák pozve pokaždé tři, budou to většinou známí lidé, tak aby se s nimi a jejich starostmi mohli diváci jednoduše identifikovat. Moderátor se všemi vede smysluplný dialog, na jehož konci vždy téma shrne do podoby srozumitelného receptu, jak se se situací vypořádat.

Diváci se mohou těšit i na týdenní online poradnu MUDr. Radkina Honzáka, kde se jej mohou ptát na otázky týkající se témat jednotlivých dílů. Poradnu spouštíme 12. ledna s vysíláním prvního dílu!