Na festivalu Struny podzimu ožil v koncertní podobě legendární televizní pořad Recital 64, pásmo písniček Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra natočené roku 1964.

Na festivalu Struny podzimu ožil v koncertní podobě legendární televizní pořad Recital 64, pásmo písniček Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra natočené roku 1964 v režii Jána Roháče v poutavých kulisách barrandovského ateliéru. Návštěvníci koncertu a s nimi i televizní diváci dnes se mohou těšit na exkluzivní hudební zážitek s nesmrtelnými písničkami nejen z tzv. zlaté éry Semaforu v autorské interpretaci Jiřího Suchého, umocněný scénou Michala Cabana, který vytvořil v Rudolfinu prostředí evokující atmosféru původního televizního pořadu.

Průvodcem koncertu byl Jiří Suchý, který naznačil, proč vlastně vznikl Semafor, a vtipně komentoval písně a jejich osudy. Poslechněte si hity z raného období divadla – Margareta, Bledá slečna, Labutí píseň, Tento tón mám rád, Klokočí, Mississippi, Tereza, Pramínek vlasů, Kamarádi, Blues na cestu poslední, Jó, to jsem ještě žil, Na shledanou, Hluboká vráska a další.

Napište nám