StarDance XI ...když hvězdy tančí

1. soutěžní večer

1. soutěžní večer

Obsah dílu
Play
5 minut
Další díl
Kolem dokola

Přehled dílů

58 dostupných
Play
127 minut
StarDance XI ...když hvězdy tančí
Medailonek páru Tomáš Verner a Kristýna Coufalová — Tomáš Verner a Kristýna Coufalová - Valčík SD 10 — Medailonek páru Jan Cina a Adriana Mašková — Jan Cina a Adriana Mašková - Jive SD 6 — Medailonek páru Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík — Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík - Paso doble SD 8 — Medailonek páru Tereza Černochová a Dominik Vodička — Tereza Černochová a Dominik Vodička - Valčík SD 7 — Rekapitulace prvního kola — Tomáš Verner a Kristýna Coufalová - Scénický tanec SD 10 — Jan Cina a Adriana Mašková - Scénický tanec SD 6 — Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík - Scénický tanec SD 8 — Tereza Černochová a Dominik Vodička - Scénický tanec SD 7 — Rekapitulace večera — Kolem dokola — Rozhodnutí
Premiéra sobota 4. 12. 2021
Play
110 minut
Večer pro paraple
Úvodní tanec — Medailonek patrona Marcela Syrůčka — Medailonek páru Tereza Černochová a Dominik Vodička — Tereza Černochová a Dominik Vodička - Rumba SD 7 — Medailonek patrona Miroslava Grilla — Medailonek páru Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík — Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík - Quickstep SD 8 — Medailonek patronky Adriany Augustínové — Medailonek páru Mirai Navrátil a Tereza Prucková — Mirai Navrátil a Tereza Prucková - Rumba SD 4 — Medailonek patronky Rozálie Niké Mošovské — Medailonek páru Jan Cina a Adriana Mašková — Jan Cina a Adriana Mašková - Tango SD 6 — Medailonek patrona Stanislava Zatloukala — Medailonek páru Tomáš Verner a Kristýna Coufalová — Tomáš Verner a Kristýna Coufalová - Rumba SD 10 — Rekapitulace — Kolem dokola — Společný tanec soutěžních párů a jejich patrony
Premiéra sobota 27. 11. 2021
Play
108 minut
6. soutěžní večer
Medailonek páru Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík — Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík - Waltz SD 8 — Medailonek páru Tomáš Verner a Kristýna Coufalová — Tomáš Verner a Kristýna Coufalová - Slowfox SD 10 — Medailonek páru Jan Cina a Adriana Mašková — Jan Cina a Adriana Mašková - Samba SD 6 — Medailonek páru Tereza Černochová a Dominik Vodička — Tereza Černochová a Dominik Vodička - Slowfox SD 7 — Medailonek páru Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál — Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál - Samba SD 3 — Medailonek páru Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková — Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková - Slowfox SD 4 — Rekapitulace — Souboj týmů — Rekapitulace 2 — Kolem dokola — Rozhodnutí
Premiéra sobota 20. 11. 2021
Play
107 minut
5. soutěžní večer
Úvodní tanec — Medailonek páru Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková — Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková - Jive SD 4 — Medailonek páru Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál — Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál - Valčík SD 3 — Medailonek páru Tomáš Verner a Kristýna Coufalová — Tomáš Verner a Kristýna Coufalová - Jive SD 10 — Medailonek páru Marika Šoposká a Robin Ondráček — Marika Šoposká a Robin Ondráček - Jive SD 1 — Medailonek páru Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík — Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík -Chacha SD 8 — Medailonek páru Tereza Černochová a Dominik Vodička — Tereza Černochová a Dominik Vodička - Jive SD 7 — Medailonek páru Jan Cina a Adriana Mašková — Jan Cina a Adriana Mašková - Valčík SD 6 — Rekapitulace — Kolem dokola — Rozhodnutí
Premiéra sobota 13. 11. 2021
Play
113 minut
4. soutěžní večer
Medailonek páru Jan Cina a Adriana Mašková — Jan Cina a Adriana Mašková - Paso Doble SD 6 — Medailonek páru Marika Šoposká a Robin Ondráček — Marika Šoposká a Robin Ondráček - Tango SD 1 — Medailonek páru Tereza Černochová a Dominik Vodička — Tereza Černochová a Dominik Vodička - Tango SD 7 — Medailonek páru Zdeněk Godla a Tereza Prucková — Zdeněk Godla a Tereza Prucková - Paso Doble SD 9 — Medailonek páru Tomáš Verner a Kristýna Coufalová — Tomáš Verner a Kristýna Coufalová - Tango SD 10 — Medailonek páru Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík — Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík - Rumba SD 8 — Medailonek páru Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková — Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková - Tango SD 4 — Medailonek páru Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál — Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál - Paso doble SD 3 — Rekapitulace — Kolem dokola — Rozhodnutí
Premiéra sobota 6. 11. 2021
Play
100 minut
3. soutěžní večer
Úvodní tanec — Medailonek páru Tereza Černochová a Michal Kurtiš — Tereza Černochová a Michal Kurtiš - Chacha SD 7 — Medailonek páru Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík — Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík - Tango SD 8 — Medailonek páru Zdeněk Godla a Tereza Prucková — Zdeněk Godla a Tereza Prucková - Waltz SD 9 — Medailonek páru Marika Šoposká a Michal Bureš — Marika Šoposká a Michal Bureš - Chacha SD 1 — Medailonek páru Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál — Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál - Waltz SD 3 — Medailonek páru Tomáš Verner a Kristýna Coufalová — Tomáš Verner a Kristýna Coufalová - Chacha SD 10 — Medailonek páru Jan Cina a Adriana Mašková — Jan Cina a Adriana Mašková - Waltz SD 6 — Rekapitulace
Premiéra sobota 30. 10. 2021

StarDance XI ...když hvězdy tančí na sociálních sítích

Napište nám

Související pořady