Šestým párem StarDance je Tereza Černochová a Dominik Vodička
V jedenácté řadě StarDance bude tančit zpěvačka Tereza Černochová, kterou na tanečním parketu doprovodí tanečník Dominik Vodička.
15. 6. 2021
Rozhovor s Terezou Černochovou
Když jste viděla sestavu tanečníků, přemýšlela jste, koho z nich vám produkce StarDance přiřadí?
Přála jsem si, aby to byl Dominik Vodička, ale říkala jsem si, že Dominik Vodička to nemůže být, protože to je zbožné přání.
Proč jste si přála právě Dominika?
V minulé řadě mě naprosto uhranul. Navíc ještě získal Thálii za výkon v Kytici, kterou skládal Ondra Brousek, což je můj kolega z kapely. Strašně jsem si to přála a jsem moc ráda, že to vyšlo.
Určitě jste s Matějem Ruppertem probírala účinkování ve StarDance. Dával vám nějaké rady?
Matěj mi jen řekl, že to mám daleko lepší, než to měl on, jelikož ženy jsou vedeny, zatímco muži se musí naučit vést. Navíc máme šaty a doplňky, díky kterým můžeme diváka zaujmout daleko více než muži svými kostýmy. A samozřejmě mi řekl také důležitou věc, které se budu držet: užít si to.
Jak se od té doby, co je vaše účast ve StarDance známá, změnily vaše pocity?
Je to stále strach a těšení se zároveň: takový vstup do neznáma s pár šrouby a destičkou v noze. To to, myslím, dobře vystihuje. Já sama se těším na tu práci a makačku: fyzická dřina mi totiž dělá psychicky dobře.
Dominik Vodička, vítěz minulého ročníku StarDance, má stejné ambice jako minule: žádné. Chce si soutěž užít a prožít krásný půlrok. O partnerce předem nepřemýšlel. „Snažil jsem se k nikomu neupínat, protože si myslím, že se to nemá. Věřím osudu. Vše má být tak, jak má. Terezka je přes hudbu, takže to bude dokonalé. Je to zpěvačka, která na pódiu trsá pořád, takže myslím, že to půjde určitě. Dalo se vypozorovat, že tam nějaké zkušenosti s tancem jsou.“




