V novém případu čelí komisař Rath přízraku zákeřného vraha i sílícího fašismu. Třetí řada nejvýpravnějšího seriálu německé historie (2020). Hrají: V. Bruch, L. L. Friesová, L. Eidinger, L. Beneschová, H. Herzsprungová, M. Maticevic, M. Beckerová a další. Režie: Tom Tykwer, Henk Handloegten a Achim von Borries

Pořad bylo možné přehrát do 25. 9. 2021
Video není k dispozici

Fašisté vtrhnou do redakce Tempa a snaží se dopadnout židovského novináře Katelbacha. Gereon Rath se dostává k seznamu jmen, který by mohl osvětlit řadu nejasností ohledně Bendovy vraždy. Prošetřování seznamu naznačuje i vazby na policii a času není nezbyt, protože vykonání rozsudku nad Gretou Overbeckovou se blíží. Charlotte naráží na nesrovnalosti ve výpovědích ohledně vražd ve filmovém ateliéru, které jí velice osobně zasáhnou.

Babylon Berlín je nejdražším televizním projektem německé historie a získal řadu domácích i mezinárodních ocenění včetně Evropské filmové ceny v roce 2019 a Německý televizních cen v mnoha kategoriích. Příběhy komisaře Gereona Ratha volně vycházejí z knižní předlohy Volkera Kutschera a strhujícím způsobem ilustrují kontrasty v německé meziválečné společnosti – od sociálních a politických rozdílů po vyobrazení politických machinací i nepoutaných večírků. Po úspěchu prvních dvou sérií se Babylon Berlín vrací s třetí řadou a zcela novým kriminálním případem.

Originální názevBabylon Berlin III
Stopáž47 minut
Rok výroby 2019
 P )D( ST HD
ŽánrSeriál 15+