Roman a Emil mají sen — dostat se na závody Formule 1. Jednoho dne vyhrají vstupenky na Velkou cenu a zažijí road trip plný nečekaných událostí.
Grand Prix

Příběh Grand Prix se odehrává v pohraničním městě Cvikov. Tady žijí bratranci Roman a Emil se svým snem dostat se jednou na závody Formule 1. Sveřepý a životem zklamaný Roman (Kryštof Hádek) vede umolousaný autobazar, podivínský a pořádkumilovný Emil (Robin Ferro) svoji autodílnu. Když jednoho dne Emil vyhraje v televizní soutěži vstupenky na Velkou cenu Formule 1 v Barceloně, netuší ani jeden z nich, že tím odstartují divoký road trip za snem plný nečekaných událostí.

Do děje zasáhne také několik místních obyvatel Cvikova. „Moje postava se jmenuje Štětka, nemá zuby a šišlá. Takže pokud lidi mají rádi mě, když se na plátně ponižuju, tak tady si to užijí dosyta,“ svěřil se představitel recidivujícího zlodějíčka Štětky Štěpán Kozub. Důležitou postavou jsou také místní policista Holeček (Marek Daniel) a Romanova mladá manželka, kterou ztvárnila Anna Kameníková. Příběh výrazně ovlivní i věčně nespokojený důchodce Miroslav Donutil.

Napište nám