Ivan Trojan jako věčný frajer, kterému teče do baráku i do života a rodina ho už má plný zuby.
Režie: Ondřej Trojan. Scénář: Petr Jarchovský. Hrají: Ivan Trojan, Kristýna Boková, Jiří Macháček, Veronika Marková a další.
Bourák

Černá komedie o dospělé dceři, která se rozhodne zachránit manželství svých nedospělých rodičů dřív, než půjde celá rodina ke dnu, v hlavní roli s Ivanem Trojanem.

Šlukdorf je imaginární město na severu Čech, kde po revoluci zavřeli všechny fabriky a místo nich se vyrojily nonstop herny, kasina a šlapky. V jednom z těch nonstopů s automaty pro zoufalce pracuje i Kamila, osmnáctka, která už má života ve městě, kde chcípnul pes, plné zuby. A ještě víc ji štve vlastní rodina. Odevzdaná matka a otec, který kšeftuje s vraky aut a říká si BOURÁK. Zastydlý puberťák s otřískaným růžovým Cadillacem, který chodí trsat rock and roll s holkou, co vypadá jako ze starého amerického katalogu na podprdy. A navíc jí za matkou pálí šéf, gangster místního formátu, kterému evidentně přeskočilo. Tak Kamile dojde, že musí zasáhnout a donutit mámu konečně šlápnout tátovi na ty jeho špičatý perka!

„Bourák je chlapík, který opravuje auta, a já jsem jen jednou vyměnil pneumatiku. Chlapík, který dokonale tancuje rock and roll, a já jsem v životě netancoval a navíc vůbec nechytám rytmus. Z toho je jasné, že pro postavu Bouráka jsem byl ten pravý,“ říká o své roli s úsměvem Ivan Trojan.

Režie: Ondřej Trojan. Scénář: Petr Jarchovský. Hrají: Ivan Trojan, Kristýna Boková, Jiří Macháček, Veronika Marková a další.

Napište nám