ČT nemá práva k poskytování obsahu online
Hledám práci
27. září 2011
Obsah dílu
Petrovy přípravy na podnikání — Sebekoučink — Rámy kam se podíváš — Asertivita — Šéf mlynářem — 14:30 na náměstí
Části dílu
00:29
Petrovy přípravy na podnikání
Čerstvě vystudovaný inženýr Petr by ve svém oboru práci našel. Přesto skončil na úřadu práce. Rozhodl se totiž pro podnikání. A jen tak začít není jednoduché.
06:52
Sebekoučink
Jak se neztratit na cestě za svými představami, jak mít své cíle stále na očích, jak důležitá je pevná vůle a motivace. O tom všem bude naše poradenská rubrika.
09:54
Rámy kam se podíváš
Zarámovat se dá fotka, zrcadlo anebo třeba okno. Experty na takové poctivé ruční rámování najdete v každém dobrém sklenářství. Tak pojďme, podíváme se, co je to za práci.
14:47
Asertivita
U tabule si rozkryjeme, o čem to zaměstnavatelé mluví, když u nás vyžadují asertivitu. A k čemu je v práci dobrá.
17:41
Šéf mlynářem
V Jarcové na Valašsku najdete mlýn, který tam stojí už 77 let. Před dvaceti lety jej příbuzní původních zakladatelů znovu probudili k životu. My do tohoto dobře klapajícího soukolí vneseme maličko rozruchu. Pana šéfa zapojíme do činnosti, kterou běžně nedělá.
23:13
Nabídka pracovních míst
23:47
14:30 na náměstí
O půl třetí na náměstí, ve Valašském Meziříčí - tohle je rozhodně nejznámější věta, kterou kdy kdo o Valmezu napsal. Tušil její autor Petr Fiala, že jeho kapelu Mňága a Žďorp katapultuje do kategorie slavných a úspěšných?
ČT nemá práva pro internet
Stopáž26 minut
4. října 2011
Přehled dílů
Omlouváme se, tento pořad momentálně nemá žádné přehratelné díly.