Nová soutěžní hra o televizi od černobílých začátků po barevné dnešky. O zábavu se postarají známé osobnosti, „specialisté“ na televizní tvorbu. S vtipem a nadhledem vás pořadem provede Aleš Háma. Režie A. Rezek

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Televize odráží ve všem dobu, ve které vysílá. Je vkusná či nevkusná podle vkusu či nevkusu celé společnosti, zaznamenává dějinné události podstatné i zcela nedůležité. Produkty televize z minulých let vyvolávají většinou úsměv, protože divák získal odstupem času "dějinný nadhled". Stejné emoce by měla vyvolat i nová zábavná soutěžní hra, ve které se chceme podívat do všech "historických dob" této kouzelné bedýnky. Ukázky z vysílání a otázky pro soutěžící by měly obsáhnout všechny žánry tohoto média: dramatickou tvorbu, seriály, sport, publicistiku, zábavné pořady, reklamu... nebudou chybět ani pohledy do zákulisí, budete mít možnost vidět to, co se normálně na obrazovku nedostane.

V každém díle budou bojovat čtyři soutěžící o atraktivní ceny. O to, aby byli v "obraze", se postarají známé osobnosti, herci, zpěváci, režiséři i další "tváře" České televize. Hlavním vítězem by však měly být jednoznačně humor a dobrá zábava. S vtipem a nadhledem vás pořadem provede Aleš Háma. Režie Adam Rezek.

Stopáž49 minut
Rok výroby 2004
 P ST
ŽánrZábava